15 DAKİKA MOLA

AK Parti milletvekili ve 3. Sıra milletvekili adayı Fatih Metin ile partililer, Bolu merkezde yaptıkları seçim çalışmaları arasında, Cumhuriyet Parkı’nda bulunan Park Kafe de yorgunluk molası verdiler.

 15 DAKİKA MOLA
30.05.2011 - 14:05

AK Parti milletvekili ve 3. Sıra milletvekili adayı Fatih Metin ile partililer, Bolu merkezde yaptıkları seçim çalışmaları arasında, Cumhuriyet Parkı’nda bulunan Park Kafe de yorgunluk molası verdiler.

15 dakikalık bir çay molası verdiklerini belirten Fatih Metin, www.bizbolular.com haber portalına da açıklamalarda bulundu.Metin “Çalışmalarımız çok yoğun bir şekilde devam ediyor. 60 günlük bir çalışma döneminin yarısından çoğunu geride bıraktık. Seçim öncesinde de sonrasında da halkın içindeydik bu anlamda çok zevkli, çok verimli bir çalışma dönemi geçiriyoruz. Ben bir dönemdir milletvekiliyim. 12 Haziran sabahı teslim edeceğiz emaneti, aynı günün akşamı geriye almayı planlıyoruz. Biz her zaman halkımızın içindeydik, her seçimde birebir çalıştım. Dolayısıyla şu an insanlardan olumlu tepkiler alıyoruz. Bu tepkiler sandığa yansıyacaktır” dedi.

 

KIRGINLIK YOK

3.sıra da olması nedeniyle bir kırgınlığının bulunmadığını belirten Fatih Metin “Bizim siyasi anlayışımızda kırgınlık diye bir anlayış olmaz. Ben 28 yaşında bu partiye il başkanı oldum, 33 yaşında milletvekili oldum. Bize böyle bir imkânı tanımış olan partiye kırgınlığımız olamaz. Listede olmasam da fark etmez. Bizim hizmet anlayışımız makamlarla irintili değildir. Bizim makamlarla işimiz olmaz. Ama tabi makamlarda bir vesiledir, partimiz yetkili organları ya da vatandaşımız nerde görev verirse orda görev yaparız.” dedi.

 

MUHALEFET KAYBEDE KAYBEDE ÖĞRENECEK

Muhalefet partilerinin AK Partiye yönelttiği eleştirilere cevap veren Metin “9 yıldır AK Parti tek başına iktidar. Hem referandumda, hem seçimlerde devamlı AK Partinin istediği oldu. Bu nedenle bütün muhalefet partileri hazımsızlık yaşıyor. Bu hazımsızlığın sonucu olarak, muhalefet sadece AK Partiyi hedef almış durumdadır. Meyve veren ağaç taşlanır diyoruz. Ama bizi üzen muhalefetin Türkiye’nin aydınlık geleceğine beraber yürüme konusundaki isteksizliğidir. Sadece AK Partiyi eleştirerek yapılan siyaset anlayışı artık geride kaldı. Kişiler üzerinden değil, ilkeler üzerinden siyaset yapılmalı. Bunu tek başarmış partide AK Partidir. AK Parti her zaman kişiler üzerinden değil, ilkeler üzerinden siyaset yapmıştır. Bu da halkın güvenini kazanmıştır. İnşallah 9 yıldır süren bu istikrar devam edecektir. Muhalefetin bu yıkıcı tavrı halktan hiçbir zaman olumlu tepki almamıştır. Tabi onlarda zamanla kaybede kaybede, bundan ders çıkaracaklar ve siyasete katkıda bulunacaklardır inşallah


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız