Türk-İş Başkanından Karayolları işçilerine ziyaret

Türk-İş Başkanı Atalay, karla mücadele eden karayolları işçilerini ziyaret etti

Türk-İş Başkanından Karayolları işçilerine ziyaret
27.01.2022 - 15:18
AA

Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, Anadolu Otoyolu'nun Bolu Dağı Tüneli kesiminde karla mücadele çalışması yürüten Karayolları işçilerine ziyarette bulundu.

Yol-İş Sendikası Genel Başkanı Ramazan Ağar ile Bolu Dağı Tüneli Bakım İşletme Şefliğine gelen Atalay, gazetecilere, ekiplerin bölgede karla mücadeleye yönelik yoğun çalışma yürüttüğünü söyledi.

Karayolları çalışanlarına moral vermek istediklerini belirten Atalay, "Hal hatır soralım, sıkıntıları var mı dinleyelim, dedik." diye konuştu.

Atalay, bölgede kar yağışının olduğu süreçte görev yapan tüm kurumların çalışanlarına, görevlerini özverili şekilde sürdürmelerinden dolayı teşekkür etti.

Kendisinin de haftada 2 gün bu yolu kullandığını aktaran Atalay, çalışanların sıkıntılarının olduğunu bildiğini, bununla ilgili yetkililerle görüştüğünü ve konunun takipçisi olduklarını kaydetti.

Atalay, memur ve memur emeklisine verilen yüzde 2,5'lik ilave zamdan kamu işçilerinin de yararlanması için çalışmaların sürdüğünü dile getirerek, yüzde 2,5'lik ilave zammın, işçi ve Bağ-Kur emeklilerine de verilmesi gerektiğini sözlerine ekledi.


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Çok Okunanlar

1 saat arayla deprem

1 saat arayla deprem

  • 17.05.2022
Sebebi merak ediliyor

Sebebi merak ediliyor

  • 17.05.2022
Önce vurdu sonra kaçtı

Önce vurdu sonra kaçtı

  • 17.05.2022
Yeni proje

Yeni proje

  • 20.05.2022
Sona gelindi

Sona gelindi

  • 17.05.2022

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız