MÜSİAD Bolu Şubesinden mehmetçiğe destek

MÜSİAD Bolu Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Davut Uzun ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Uzun ve yönetim kurulu üyeleri gerçekleştirdikleri nezaket ziyaretlerinde Barış Pınarı Harekatı’na asker selamıyla destek verdi.

MÜSİAD Bolu Şubesinden mehmetçiğe destek
25.10.2019 - 15:15

MÜSİAD Bolu Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Davut Uzun ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Uzun ve yönetim kurulu üyeleri gerçekleştirdikleri nezaket ziyaretlerinde Barış Pınarı Harekatı’na asker selamıyla  destek verdi.

MÜSAİD Bolu Şubesi çeşitli konularda fikir almak ve güncel gelişmeleri yakından takip etmek amacıyla düzenli olarak kurum ve kuruluşlara gerçekleştirdiği ziyaretlerine devam ediyor. Yönetim kurulu üyelerinin ilk ziyaret durağı Bolu Jandarma Alay Komutanlığı oldu.

MÜSİAD üyeleri Alay Komutanlığı görevine yeni atanan Kıdemli Albay Ömer Ersever’i makamında ziyaret etti. Ziyaret keyifli bir sohbet havasında gerçekleşti. Ersever sohbette Bolu’yu çok beğendiğini ifade etti. MÜSİAD Başkanı Davut Uzun, MÜSİAD şubesi olarak her zaman Türk askerinin ve kolluk kuvvetlerinin yanında olduklarını söyledi. Uzun ziyaret sonunda Barış Pınarı Harekâtı’na dikkat çekerek şu ifadeleri kullandı  “Ülkemizin en önemli değerlerinin başında ülkemizin toprak bütünlüğü ve vatan sevgisi gelmektedir. Bu bizim kırmızıçizgimizdir. Ülkemizin bekası için sınır güvenliğini sağlamak amacıyla Türk ordumuz tarafından Barış Pınarı Harekâtı gerçekleştirilmiş ve başarıyla sonuçlandırılmak üzeredir. Her geçen gün barış ve huzur ortamından uzaklaştırılmaya çalışılan bölgeye sağduyunun temsilcisi olarak ülkemizin yer alması ve bölgede planlanan art niyetli girişimlere karşı kayıtsız kalınması mümkün değildir. Masum insanların zarar gördüğü bir savaş ortamına ve kaos ortamına tahammül göstermeyeceğimizi ordumuz çok net bir şekilde göstermiştir. Bölgenin, bir an önce huzur ve güven ortamına kavuşması gerekmektedir. Bu kapsamda, Fırat Kalkanı Operasyonu ile başlayan ve Zeytin Dalı Harekatı ile devam eden, bölgeye barış ve huzur getirmeye yönelik operasyonlar, devletimizin gördüğü lüzum üzerine, Fırat'ın doğusuna yönelik olarak devam edecektir.

Biz MÜSİAD üyeleri olarak ülkemizin huzuru ve güvenliği için her zaman askerimizin yanında olduğumuzu ifade ediyoruz. Allah askerimizin yar ve yardımcısı olsun.”MÜSİAD üyelerinin ikinci ziyaret durağı Bolu İl Emniyet Müdürlüğü oldu. MÜSİAD üyeleri İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan’ı makamında ziyaret etti. Emniyet Müdürü Erdoğan MÜSAİD’ın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Erdoğan ve MÜSİAD üyeleri ziyaret sonrası çekilen hatıra fotoğrafında asker selamı vererek Barış Pınarı Harekatı’na destek verdi.


Editör: E. Candan