Kömüre kısıtlama getirildi

Doğalgaz dışında ısıtma amaçlı yakıt kullanımına kısıtlama getirildi. Bolu Belediye Meclisinin Ocak ayı ikinci oturumu gerçekleştirildi. Oturumda ilimizde halk sağlığı, çevre ve hava kirliliğini önlemek için doğalgaz kullanımının zorunlu hale getirildi.

Kömüre kısıtlama getirildi
13.01.2016 - 10:47

Doğalgaz dışında ısıtma amaçlı yakıt kullanımına kısıtlama getirildi. Bolu Belediye Meclisinin Ocak ayı ikinci oturumu gerçekleştirildi. 

Oturumda ilimizde halk sağlığı, çevre ve hava kirliliğini önlemek için doğalgaz kullanımının zorunlu hale getirildi. Oturumda, meclis kararından sonra ilimizde doğalgaz hattı bulunan her binada karar tarihinden itibaren 4 ay içerisinde kömür ve benzeri katı yakıt ile sıvı yakıtların kullanılmasına yasak getirildi. Doğalgaz hattı çekilmeyen binalardan ise doğalgazın getirildiği tarihten itibaren yine 4ay içerisinde doğalgaza geçme zorunlu kılındı.


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız