Ak Parti il teşkilatından hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Bolu İl Yönetim Kurulu, 26’ncı Dönem Milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü ile kısa süre önce Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcılığına atanan eski İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek’i makamında ziyaret etti.

Ak Parti il teşkilatından hayırlı olsun ziyareti
31.12.2015 - 00:23

AK Parti Bolu İl Yönetim Kurulu, 26’ncı Dönem Milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü ile kısa süre önce Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcılığına atanan eski İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek’i makamında ziyaret etti. 

Salı günü öğlen başlayan ve akşam saatlerine kadar devam eden ziyaretlere İl Başkanı Nurettin Doğanay, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Kadın Kolları İl Başkanı Arzu Aydın, Gençlik Kolları İl Başkanı Taha Furkan Sönmezel ve çok sayıda yönetim kurulu üyesi katıldı. İl yönetim kurulu üyelerinin Başkent’teki ziyaretlerinde ilk durağı Türkiye Büyük Millet Meclisi olurken; İl Başkanı Nurettin Doğanay, Meclis’teki makamlarında bir araya geldiği Milletvekili Ercoşkun’u Akdeniz Parlamenter Asamblesi Komisyon Başkanlığına seçilmesi, Milletvekili Küpçü’yü ise TBMM Divan Kâtip Üyeliğine seçilmesi dolayısıyla tebrik etti.  Doğanay ayrıca, Ercoşkun ve Küpçü’ye plaket takdim etti.

Ziyaretlerde konuşan İl Başkanı Nurettin Doğanay, 2 dönemdir Meclis’te mesai yapan Ercoşkun ve Küpçü’nün artık tecrübe sahibi olduklarını ve bakanlıklarda görevli bürokratlar ile iyi ilişkiler içerisinde olduklarını kaydetti.

DOĞANAY: “BAKAN YARDIMCILIKLARI BOLU’YA VERİLEN DEĞERİN GÖSTERGESİDİR”

Doğanay, Başkent’te Bolu’yu temsilen 2 milletvekili ve 2 bakan yardımcısının olduğuna dikkat çekerek, “5 ay aradan sonra yeniden tek başına iktidara geldiğimiz 1 Kasım seçimlerinde Bolu’da yüzde 63 oy almamıza rağmen az bir farkla 3’üncü milletvekilimizi kaybettik diye sevinememiştik. Fakat çok şükür bu durum kısa sürdü. Bolu’muza her zaman büyük önem veren Sayın Başbakanımızın teveccühleri ve Sayın Cumhurbaşkanımızın onayı ile geçmişte il başkanlığımızı ve milletvekilliğimizi yapan Sayın Yüksel Coşkunyürek ile Sayın Fatih Metin iki önemli bakanlıkta Bakan Yardımcılığı görevlerine atandı. Bu Başbakanımızın Bolu’ya ve Bolu halkına verdiği değerin bir göstergesidir” dedi.

“ÖNEMLİ HİZMETLERE İMZA ATACAKTIR”

“Artık Bolu’muzu temsilen 2 milletvekilimiz ve 2 bakan yardımcımız var” diyen Doğanay, konuşmasının devamında “Bunu iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Milletvekillerimiz, Bakan Yardımcılarımız ve teşkilatlarımız birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek, inanıyorum ki yakın gelecekte önemli hizmetlere imza atacaktır” şeklinde konuştu. 

Bolu heyeti ile yakından ilgilenen Milletvekilleri Ali Ercoşkun ile Fehmi Küpçü ise ziyaretten dolayı Doğanay ve beraberindekilere teşekkür etti. Ercoşkun ayrıca, meclis çalışmaları ile Bolu’ya yapılması planlanan proje ve yatırımlar hakkında il yönetimini bilgilendirdi.

COŞKUNYÜREK DUYGU DOLU ANLAR YAŞADI

Meclisteki ziyaretlerinin ardından akşam saatlerinde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na geçen İl Başkanı Nurettin Doğanay ve beraberindekiler Bakan Yardımcılığına atanan eski İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek’i makamında ziyaret etti.  Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’da ziyarette yer aldı.

Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek tarafından bina girişinde karşılanan Doğanay ve beraberindekiler, makamda bir araya geldiği yol arkadaşlarına atama kararından dolayı memnuniyetini ifade ederek tebrik etti.

COŞKUNYÜREK: “BURADA BİR KAPINIZ OLDUĞUNU UNUTMAYIN”

Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek ise başkanlık döneminde kendisinin bir araya getirdiği ve 16 ay boyunca birlikte yol arkadaşlığı yaptığı Doğanay ve yönetim kurulu üyelerine anlamlı ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.  Coşkunyürek, ziyaret dolayısıyla oldukça duygulanarak, “her zaman burada bir kapınız olduğunu unutmayın. Bilmenizi isterim ki bu makam sizlere ve tüm Bolululara açık. Allah’ın izni ile hep birlikte güzel hizmetlere imza atacağız” dedi. 


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız