Küpçü Vatandaşımız HDPlilerle kol kola gezenlere dur diyecek

AK Parti 2. Sıra Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü,HDP’lilerle kol kola yürüyen CHP Milletvekili Adayı Cop’u hedef alarak, “Milliyetçiyim, vatanımı seviyorum diyen hiç kimse HDP’lilerle işbirliği yapan, kol kola gezen CHP’ye destek vermemelidir” dedi.

Küpçü Vatandaşımız HDPlilerle kol kola gezenlere dur diyecek
10.10.2015 - 11:46

“VATANDAŞ HDP’LİLERLE KOL KOLA YÜRÜYENLERE DUR DİYECEK”

AK Parti Seçim Beyannamesini halka anlatarak Yeni Türkiye’nin istikrar mücadelesi için vatandaştan destek isteyen TBMM Divan Kâtip Üyesi ve AK Parti 2. Sıra Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü, seçim çalışmalarını Aşağı ve Yukarısoku Mahallelerinde devam etti.  Küpçü, burada HDP’lilerle kol kola yürüyen CHP Milletvekili Adayı Cop’u hedef alarak, “Milliyetçiyim, vatanımı seviyorum diyen hiç kimse HDP’lilerle işbirliği yapan, kol kola gezen CHP’ye destek vermemelidir” dedi.

İl Başkan Vekili Nurettin Doğanay ve çok sayıda teşkilat mensubunun katılımıyla gerçekleşen ziyaretlerde Küpçü vatandaşlardan AK Parti’ye destek istedi. Aşağısoku Mahallesi’nde gerçekleşen çalışmalarda kış hazırlığı için bahçesinde çalışan vatandaşın yanında giden Fehmi Küpçü, İl Başkan Vekili Nurettin Doğanay’la birlikte eline balta alarak vatandaşın odunlarını kesmesine yardım etti. Bu durumdan oldukça memnun olan vatandaşla partililer arasında samimi anlar yaşandı.

“KARDEŞLERİMİZİN HEPSİNE BÜYÜK İŞ DÜŞÜYOR”

Karşılaştığı gençlerle bir süre sohbet eden İl Başkan Vekili Nurettin Doğanay, gençlere AK Parti seçim beyannamesi hakkında bilgiler verdi. Sohbet ettiği gencin 25 yaşında olduğunu söylemesi üzerine Doğanay, “Bu arkadaşımız AK Parti iktidara geldiğinde 9 yaşındaydı. Buralardan su şebekelerinin geçmediği, yolların toz duman olduğu günleri, bankaların nasıl hortumlandığını, IMF’ye ne kadar borcumuz olduğunu bu genç kardeşimiz bilmez. Bu kardeşim benim oğlumla yaşıt.  Çok şükür bu ülkedeki hiçbir vatandaşımız AK Parti sayesinde o görüntüleri bir daha görmeyecek. Seçim Beyannamemizde gençlerimize büyük müjdelerimiz var. İnternet gençlerimize bedava olacak. Devlet bu imkânları sağlayacak. Peki, önceden niye bunları vermiyordu? Hemen söyleyeyim: 13 yılda temelleri sağlam oturttuk. Bundan sonra milletin refahı adına hareket edeceğiz. Üst üste koya koya gideceğiz. Onun için genç kardeşlerimizin hepsine büyük iş düşüyor” diye konuştu.

“MÜTHİŞ BİR TEVECCÜH VAR”

TBMM Divan Kâtip Üyesi ve AK Parti 2. Sıra Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü’de, çalışmalar sırasında yaptığı değerlendirmede, Bolu’da 3-0, Türkiye’de ise yeniden tek başına iktidarı elde edecek desteği vatandaşlardan hissettiklerini söyledi. Kapısını çaldıkları vatandaşların müthiş ilgisi ile karşılaştıklarından bahseden Küpçü,  “Bugün seçim çalışmalarımıza Aşağı ve Yukarı Soku Mahallelerinde devam ediyoruz. Hamd olsun müthiş bir teveccüh var. Vatandaşlarımız istikrarın devam etmesi noktasında kaanatlarını bizlere belirtiyorlar.

Milliyetçiyim, vatanımı seviyorum diyen hiç kimse HDP’lilerle işbirliği yapan, kol kola gezen CHP’ye destek vermemelidir. AK Parti ile birlikte 13 yılda gelişen, değişen ve kimlikli bir kent haline gelen Bolu’nun kıymetli halkının kol kola HDP’lilerle yürüyen CHP Milletvekili Burak Cop’a oy vermeyeceğine yürekten inanıyorum. 1 Kasım inşallah ülkemiz ve milletimiz adına umutlar yeşertecektir ve  7 Haziran sonrası ülkede oluşan istikrarsızlık son bulacaktır” dedi.


Editör: E. Candan