Muhtarlıklarda düzenleme

Bolu Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından, mahalle muhtarlıklarına ilan panosu ve bulundukları mahallenin haritalarını asıldı.

Muhtarlıklarda düzenleme
4.10.2015 - 21:54
Mahalle muhtarları ile Bolu Belediyesi arasındaki iletişimin daha güçlü olması ve dolayısıyla mahallelerdeki sorunlara bir an önce müdahale edilebilmesi amacıyla belediye bünyesinde kurulan Bolu Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, muhtarlık binalarına asılmak üzere mahalle muhtarlarına ilan panosu ve mahalle haritası hediye etti.
 
   Muhtarlarla gerek toplantılar gerekse ziyaretler gerçekleştirerek sürekli iletişim içerisinde olduklarını belirten Muhtarlık İşleri Müdürü Hayri Mısırlıoğlu, “Belediyemizin mahallelerden ve dolayısıyla vatandaşlarımızın isteklerinden haberdar olması için muhtarlıklarımız çok büyük önem arz etmektedir. Bu sebeple daha iyi hizmet verebilmek adına muhtarlarımızla daha güçlü bir iletişim içerisinde bulunmak için müdürlüğümüzü kurduk ve çalışmalarımızı yoğun tempoda gerçekleştiriyoruz. Bugünde muhtarlarımıza bulundukları mahallelerin haritalarını ve muhtarlık binaları için ilan panosu hediye ettik. Tüm amacımız vatandaşlarımıza daha iyi ve hızlı hizmet vermektir” dedi.

Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız