Zabıtada 189.yıl coşkusu

Bolu Belediyesi Zabıta Müdürü Hamdi Öztürk ve Zabıta Amiri Burhan Çetinkaya 1-7 Eylül Zabıta Haftası sebebiyle bir takım ziyaretlerde bulundu.

Zabıtada 189.yıl coşkusu
2.09.2015 - 22:28

Zabıta Teşkilatı’nın 189. Kuruluş Yıl dönümü ve 1-7 Eylül Zabıta Haftası nedeniyle Bolu Belediyesi Zabıta Müdürü Hamdi Öztürk ve Zabıta Amiri Burhan Çetinkaya, Bolu Valisi Aydın Baruş ve Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz başta olmak üzere ildeki kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret etti. 
Bolu Belediyesi Zabıta Müdürü Hamdi Öztürk ve Zabıta Amiri Burhan Çetinkaya 1-7 Eylül Zabıta Haftası sebebiyle bir takım ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlerine ilk olarak Bolu Valisi Aydın Baruş’tan başlayan Hamdi Öztürk ve beraberindeki Zabıta ekipleri, Vali Baruş’a zabıta tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Vali Aydın Baruş ise 1-7 Eylül Zabıta Haftası’nı kutlayarak başta Zabıta Müdürü Hamdi Öztürk olmak üzere tüm Bolu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerine çalışmalarında başarılar diledi.
Vali Baruş’un ardından Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı da makamında ziyaret eden ekibe Başkan Yılmaz çiçek hediye etti ve Zabıta Haftalarını kutlayarak başarılar diledi. Son olarak Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Ağcan, Bolu Belediyesi’nde görevli daire müdürlerini ve ortak birçok çalışma gerçekleştirdikleri Bolu İl Sağlık Müdürü Mahmut Arık ve Bolu İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İsmail Taş’ı da ziyaret eden Zabıta Müdürü Hamdi Öztürk ve beraberindekiler, hafta boyunca Bolu’da bulunan kamu kurum ve kuruluşlarına ziyaretlerini devam ettirecek.


Editör: E. Candan