Coşkunyürek Karalamaya çalışıyorlar

AK Parti Bolu İl Başkanı Coşkunyürek, son zamanlarda hakkında çıkan haberlere tepki gösterdi. Kendisini başarısız gibi göstermeye çalışan medya kuruluşlarının, toplum mühendisliği yapma alışkanlıkları olduğunu söyleyen Coşkunyürek,“Biz öyle bir aileyiz ki birilerinin aramıza fitne sokmasına asla müsaade etmeyiz” dedi.

Coşkunyürek  Karalamaya çalışıyorlar
30.08.2015 - 15:48

AK Parti Bolu İl Başkanı Coşkunyürek, son zamanlarda hakkında çıkan haberlere tepki gösterdi. Kendisini başarısız gibi göstermeye çalışan medya kuruluşlarının, toplum mühendisliği yapma alışkanlıkları olduğunu söyleyen Coşkunyürek,“Biz öyle bir aileyiz ki birilerinin aramıza fitne sokmasına asla müsaade etmeyiz” dedi.

Erken seçim havasının iyiden iyiye ısındığı şu günlerde, bazı medya kuruluşlarının hedefi haline gelen ve hakkında doğru olmayan bilgilerle kamuoyunda olumsuz algı oluşturulma amaçlanan Ak Parti Bolu İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, sessizliğini bozdu. Cumartesi günü 10.30-14.00 saatleri arasında Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde yapılan 5. Dönem 5. İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuşan İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, “Maalesef yerel medyadaki bazı yayın organları, toplum mühendisliği yapma veya dizayn verme alışkanlığından dolayı, hem teşkilatlarıma hem de şahsım konusunda bir takım yazılar sergilemektedir. Şunu bilsinler ki: AK Parti ailesi hiçbir zaman hiçbir kararını kendi iç organlarından, kendi istişarelerinden, kendi gücünden almadan dışarıdan bu tür dayatmalar ve değerlendirmelerle yapmamıştır, yapmayacaktır. AK Parti’deki birlik ve beraberliği, kardeşlik hukukunu isteseler de bozamayacaklardır. Biz öyle bir aileyiz ki birilerinin aramıza fitne sokmasına asla müsaade etmeyiz” dedi.

“BOLU TEŞKİLATI HİÇBİR ZAFİYET GÖSTERMEMİŞTİR” Devamında “bu davaya gönül veren arkadaşlarımın hiçbiri şahsi gelecek beklentisi içinde olmamışlardır” diyen AK Partili siyasetçi, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Hepimizin yüreğinde bir ülke sevdası ve Bolu sevdası vardır. Bugüne kadar 14 yıl boyunca o doğrultuda olduk, bu doğrultuda da olmaya devam edeceğiz. Özellikle bazıları teşkilatlarımızın çalışmadığı konusunda bazı yazılar sergiliyor. Ak Parti Bolu teşkilatı hiçbir zaman bu konuda bir zafiyet göstermemiştir. Kaldı ki tüm illerin teşkilat çalışmaları Genel Merkezimiz tarafından ‘Teşkilat Performans Sistemi’ ile AKBİS veri tabanı üzerinden takip edilmektedir. Rabbimize hamd olsun Bolu teşkilatları olarak bizler sürekli bir yükselen performans sergiledik.”

“BU ÇALIŞMALAR KORKU SALDI, BİRİLERİNİ RAHATSIZ ETTİ” “Son bir yıldır yaptığımız çalışmalar dolayısıyla Sayın Başbakanımızdan ulusal konuşmalarında Bolu teşkilatları olarak teşekkür aldık. Teşkilat çalışmalarımıza tüm ilçelerimizde ve ilimizde önemli ivme kazandırdık. Periyodik toplantılarımız bütün teşkilatlarımızın yoğun katılımlarıyla gerçekleşti, İlçe Danışma Meclisi Toplantılarımız uzun bir aradan sonra yeniden yapılmaya başlandı. İl Danışma Meclisi Toplantılarımız her ay yoğun katılımlı ve yoğun gündemli gerçekleşiyor. Tüm teşkilatlarımız birbirleriyle ahenk içerisinde çalışması ile Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 66,13 oy oranı ile Türkiye’de 22’nci olduk.

7 Haziran seçiminde yüzde 53,13 ile Türkiye’de 26’ncı olduk ve Teşkilat Performans çalışmalarına göre Türkiye 21’ncisi olduk, Genel Merkezimiz tarafından teşekkür aldık. Tabii ki söylemeden geçemeyeceğim: Bolu siyaset tarihinde ilk defa 5 bin kişinin katıldığı il kongresini gerçekleştirdik. Ve yine bir ilke imza atarak 23 bin kişinin katıldığı bir miting gerçekleştirdik. Bu çalışmalar korku saldı, birilerini rahatsız etti. Bilsinler ki, onları rahatsız etmeye devam edeceğiz. Aşkla, heyecanla, samimiyetle, inançla çalışarak yeni başarılara birlikte imza atacağız. Bu başarılar hepimizin, her birinizden Allah razı olsun.”


Editör: E. Candan