İstiklal Marşını en güzel onlar okudu

12 Mart İstiklal Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü kutlama etkinlikleri kapsamında İstiklal marşını en iyi okuyan ilkokul öğrencisi belli oldu.

İstiklal Marşını en güzel onlar okudu
10.03.2015 - 19:10

   12 Mart İstiklal Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü kutlama etkinlikleri kapsamında “Bağımsızlık Kahramanı Mehmet Akif” anısına Bolu Merkez İlçede bulunan resmi ve özel İlkokulların 1. ve 2. Sınıf öğrencileri arasında düzenlenen İstiklal Marşımızı 10 kıta ezbere okuma yarışması 9 Mart 2015 Pazartesi günü 50. Yıl İzzet Baysal Ortaokulu Çok Amaçlı Salonunda yapıldı.

Yarışmaya, 24 ilkokulumuzdan okullarında 1. olan 24 öğrenci katılmıştır. Yarışma sonucunda Birinciliği, 95,00 Puanla Bolu Atatürk İlkokulu 2. Sınıf öğrencisi Ayşe Sude Vural, ikinciliği 94,50 puanla Sakarya İlkokulu 2. sınıf öğrencisi Sudenaz Göktaş, üçüncülüğü ise 94,25 puanla Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 2. sınıf öğrencisi İlay Demirel kazanmışlardır.

Bu anlamlı yarışmaya katılan tüm okullarımızı ve öğrencilerimizi katılımlarından dolayı tebrik ederiz.

Yarışmada ilk üç dereceye giren öğrencilerimiz, 12 Mart 2015 tarihinde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde yapılacak olan 12 Mart İstiklal Marşının Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü Kutlama programında ödüllendirilecektir. Ayrıca yarışmada 1. olan öğrencimize İstiklal Marşımız okutulacaktır.


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız