HighWay card 1 yaşını doldurdu

Bölgenin ilk ve tek alışveriş ve yaşam merkezi HighWay Outlet AVYM’nin geçen yıl hayata geçirdiği HighWay Card uygulaması birinci yılını doldurdu.

19.08.2014 - 23:10

Bölgenin ilk ve tek alışveriş ve yaşam merkezi HighWay Outlet AVYM’nin geçen yıl hayata geçirdiği HighWay Card uygulaması birinci yılını doldurdu. HighWay Card sayesinde, HighWay Outlet AVYM 'nın fırsatlarla dolu keyifli ve eğlenceli dünyasının avantajlarından yaklaşık 40.000 kişi yararlandı.

Geçtiğimiz yıl hayata geçen HighWay Card sayesinde alışverişlerin avantaja dönüştüğünü belirten HighWay Outlet Yönetimi, ziyaretçilerinin HighWay Outlet AVYM içerisinde kampanya dâhilinde ki mağazalardan yaptıkları her alışverişe puan kazanabilir ve kazanılan puanlar ile hediyeleri kendi zevkleri ve ihtiyaçları doğrultusunda belirleyebildiklerini belirtti. Ayrıca Kamusen ve Memursen üyeleri HighWay Card’ın ayrıcalıklı dünyasından yararlandılar.


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız