BOLUDA SOKAKLAR YENİDEN DÜZENLENİYOR

Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, havaların ısınmasıyla birlikte sokaklardaki kaldırım taşlarını yenilemeye başladı

BOLUDA SOKAKLAR YENİDEN DÜZENLENİYOR
23.05.2014 - 14:20

Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, havaların ısınmasıyla birlikte sokaklardaki kaldırım taşlarını yenilemeye başladı. 
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yol yapım, asfaltlama ve kaldırım döşeme çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Seçimlerden aylar önce başlayan yenileme çalışmaları, seçimlerden sonra da hızla ilerliyor. Yol yapım, asfaltlama ve kaldırım çalışmaları hakkında bilgiler veren Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürü Necmi Arman, “Hava şartlarının düzelmesi ile birlikte kaldırım, yol yapım ve asfaltlama çalışmalarına başladık. Bu kapsamda Sağlık Mahallesi Vefa Sokak, Güleç Sokak ve İhlas Sokak’ta kaldırım ve yol yapım çalışmalarını sürdürüyoruz. Yine Uğur Mumcu Parkı’ndan Batı istikametine doğru olan bölümde de kaldırım çalışmalarımız devam ediyor. Ayrıca asfalt çalışması olarak da Sağlık Mahallesi Küplüce, Esat ve Çimen Sokak’ta asfaltlama çalışmalarımızı tamamladık. Hattat Emin Barın Caddesi üzerindeki asfaltlama çalışmalarımızın da birinci etabı bu gün itibarıyla tamamlanacak. Hava şartlarının iyi gitmesi halinde bu yıl sonuna kadar şehir daha da toparlanmış olacak” şeklinde konuştu.


Editör: E. Candan