GÜLEZ AİLEM BU TOPRAKLAR İÇİN BEDEL ÖDEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan Adayı Şükrü Gülez, “Benim ailem bu topraklarda yaşayan her Müslüman Türk ailesi gibi bu vatan için bedel ödemiştir."dedi

GÜLEZ AİLEM BU TOPRAKLAR İÇİN BEDEL ÖDEDİ
17.02.2014 - 22:49

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan Adayı Şükrü Gülez, yerel seçim çalışmalarını sürdürdüğü Çıkınlar Mahallesinde yaptığı açıklamada mevcut belediye yönetimini eleştirerek, iki dönemden başkanlık yapan birisinin üçüncü dönem başarılı olma şansı olmadığını dile getirdi.

Hiçbir siyasi ve şahsi beklenti içerisinde olmadıklarını dile getiren Gülez; “Benim ailem bu topraklarda yaşayan her Müslüman Türk ailesi gibi bu vatan için bedel ödemiştir. Biz bu göreve onlara layık olabilmek için talip olduk. Yarın mahşer gününde, onların karşısına geçtiğimizde; ‘sizin kanlarınızla bizlere emanet ettiğiniz Bolu’yu bizde iyi yöneterek geliştirdik. Size layık olduk’ diyebilmek için bu yola çıktık. Bu duygulardan yoksun kişiler belediyeciliği Bolu’nun sahibi olmak ve her istediğini yapıp saltanatlarını devam ettirmek olarak görenlerin anlama ihtimali yoktur” ifadelerine yer verdi.

Mevcut yönetim muhakkak değişmeli

Başkanlık yaptığı iki dönemin dahi tartışıldığı bir yönetimin üçüncü döneminde başarılı olma ihtimalinin imkânsız olduğunu söyleyen MHP Belediye Başkan Adayı Şükrü Gülez; “Bu sadece Belediyecilikte değil, bütün işler için aynıdır. Bir görevde uzun süre kalan bir kişinin son döneminde başarılı olması imkânsızdır. Bunu birçok örnekleri vardır. Belediyecilikte 3. Dönemini geçiren bütün başkanlar başarısız olmuştur. Bu kaçınılmaz bir sondur. Kaldı ki Bolu’da ilk iki dönemi de başarısız olan bir yönetim vardır.  Bu yönetimden üçüncü dönemde başarı beklemek yanlış olur. Bu nedenle halkımız Bolu’yu ve bu şehrin geleceğini düşünüyorsa mevcut yönetimi muhakkak değiştirmelidir” cümlelerini kullandı.

Ak Partili seçmen dahi bunlara oy vermeyecek

Mevcut Belediye yönetiminin Ak Partili seçmenlerin dahi nefretini kazandığını belirten Gülez; “Seçim çalışmalarında görüştüğümüz birçok vatandaşımız, ‘Ak Parti seçmeni olduklarını ve genel seçimlerde Ak Parti’ye oy kullandıklarını ama mevcut yönetimin hatalarını ve yanlışlarını kabullenemedikleri için bu seçimde oy vermeyeceklerini söylüyorlar. Kendi seçmeninin dahi nefretini kazanmış bir yönetimin görevde kalma şansı yoktur. Bizde bu vatandaşlarımıza, hiç çekinmeden bize oy verebileceklerini ve onları asla mahcup etmeyeceğimizi söylüyor. Hiçbir vatandaşımız bize verdiği oydan dolayı pişman olmayacak. Biz onların önce oylarını sonrada dualarını ve rızalarını kazanacağız” dedi.

Bolu 2 yılda düzelecek

Bolu’da ki sorunları mahalle mahalle çıkartıp, bu sorunlar doğrultusunda projeler oluşturduklarını dile getiren MHP Belediye Başkan Adayı Şükrü Gülez; “Bolu’nun bütün sorunlarına hakimiz. Mahalle mahalle bütün sorunlar çıkartılarak çözümleri üzerine projelerimizi hazırladık. Mevcut yönetimin şehrimize yaptığı tahribatı çok kısa sürede düzelteceğiz. Her şeyden önce gönüllerde yapılan tahribat tamir edilecek ve ardından bütün şehri doğru yönde geliştireceğiz. Ben iki yıl içerisinde Bolu’nun çok başka bir şehir olacağının sözünü veriyorum. Yeter ki halktan ve haktan yana düşünelim” ifadelerine yer verdi.

Editör: E. Candan