SÖNMEZEL GENÇLERİN DESTEĞİ BİZİ GURURLANDIRIYOR

Ak Parti Gençlik Kolları Bolu İl Başkanı Taha Furkan SÖNMEZEL ilk defa oy kullanacak olan Bolulu gençlere dikkat çekici mesajlarda bulundu.

SÖNMEZEL GENÇLERİN DESTEĞİ BİZİ GURURLANDIRIYOR
17.02.2014 - 16:39

  Ak Parti Gençlik Kolları Bolu İl Başkanı Taha Furkan SÖNMEZEL  ilk defa oy kullanacak olan Bolulu gençlere dikkat çekici mesajlarda bulundu. Ak Parti Gençlik Kolları Bolu İl Başkanı SÖNMEZEL; seçimlerde başarının anahtarı genç ve kararsız seçmenleri ikna etmekten geçtiğini söyledi.


   Ak Gençlik olarak Ak Parti Gençlik Kollarına Yapılan yoğun ilgiden memnun olduğunu dile getiren Başkan SÖNMEZEL “ Bolu’da özellikle ilk defa oy kullanacak olan gençlerimizin partimize verdiği desteği görünce gururlanmamak elde değil. Bu gençlerimiz Ak Parti İktidara geldiğinde henüz 6 yaşındaydılar. Bugün 18 yaşındalar ve hepsi birer seçmen. Türkiye’nin şuan ki gelişimini anlatmaya kelimeler yetmez. Gençlerimize her fırsatta yapılan icraatları anlatıyoruz. Anlatmaya da devam edeceğiz. Bu gün Ak Parti Gençlik Kollarında yaşanan yoğun ilgi ve yaşanan memnuniyet bizim için gururdur, mutluluktur. Şu zamana kadar Bolu özelinde böyle bir Ak Gençlik sevdası görmemiştim. Ciddi anlam da büyük bir ilgi ve destek var her anlamda. Gün geçtikçe de bu sayı git gide artıyor. Bu artışıdan ötürü heyecanımızı ve mutluluğumuzu kelimelerle ifade etmek kifayetsiz kalır. Bizim ümidimiz hep bu yönde Ak gençliğin artması yönünde” ifadelerini kullandı.


    BOLU’DA  BİRÇOK GENÇ İLK DEFA OY KULLANACAK

 Ak Parti Gençlik Kolları Bolu İl Başkanı Taha Furkan SÖNMEZEL, seçimlerin bir bölümünü gençlerin oluşturduğu belirterek, Boluda 96 doğumlulardan itibaren genç seçmenin ilk kez oy kullanacağını hatırlatarak, “En büyük  oy potansiyeli buradadır ve çevremizde kararsız kalan birçok gencimiz bulunmaktır. Şuan da kafalarında bir sürü soru işaretleri var biz bunları fark edebiliyoruz. Biz bu yeni oy kullanacak, ilk defa siyasi tecrübeleri olacak gençlerimizi sürekli gözlemliyoruz geçmişte yaşanan o büyük sıkıntıları anlatıyoruz. Ben, yeni oy kullanacak olan genç seçmen kardeşlerime kendilerine yakın hissettikleri, hiçbir şekilde ruhsal ve fiziksel anlamda baskıda kalmadan özgür hür iradeleri ile ellerine oy pusulalarını alıp kendilerine en yakın hissettikleri bu seçim dönemin de benim yaşadığım şehri bu parti adayı  güzel, aydınlık bir geleceğe götürebilir düşüncesinden faydalanarak parti ambleminin üzerine mühürlerini bassınlar. Böyle düşünen bir gençliğin elbette Bolumuzda yapılanlara geniş bir pencereden baktığında Yüzde yüz Alaaddin Yılmaz diyecektir. Bizim onlardan yana gönlümüz rahat onlarında gönülleri rahat olsun” ifadelerini kullandı.


Editör: E. Candan