UMUDUMUZU CANLI TUTARAK YENİ BİR YILA GİRİYORUZ

Bolu Valisi İbrahim Özçimen, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 

UMUDUMUZU CANLI TUTARAK YENİ BİR YILA GİRİYORUZ
31.12.2013 - 17:10

Vali İbrahim Özçimen mesajında, 2013 te ilimiz her alanda ileriye taşıyacak yatırımların yapıldığını belirterek; “2014 yılı da, Bolumuzun ilerlemesi,  kalkınması ve her alanda daha ileri seviyeye gelmesi için yeni plan ve projelerin hazırlanıp uygulanacağı bir dönem olacaktır” ifadelerine yer verdi.

Vali Özçimen’in mesajı şöyle:

“Hizmetlerinde bulunmaktan çok büyük onur duyduğum değerli Bolulu vatandaşlarım,

Acı ve tatlı hatıralarıyla 2013 yılını geride bırakıyor, umudumuzu canlı tutarak yeni bir yıla giriyoruz. Yeni yılın milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini temenni ediyorum. Toplumsal hayatımızda daima sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hâkim olmasını diliyorum.

2013 yılında Bolu’da başta eğitim, sağlık ve ulaşım olmak üzere hemen her alanda İlimizi ileriye taşıyacak birçok yatırımlar ve çalışmalar yapılarak, önemli mesafeler alındı. 2014 yılı da, Bolumuzun ilerlemesi,  kalkınması ve her alanda daha ileri seviyeye gelmesi için yeni plan ve projelerin hazırlanıp uygulanacağı bir dönem olacaktır. Çok çalışırsak ve başaracağımıza inanırsak ulaşamayacağımız hedef yoktur. Gerekli irade, azim ve cesareti gösterebildiğimiz takdirde,  yarının daha güçlü, daha huzurlu, daha müreffeh, bölgesine ve uluslararası sisteme yön veren Türkiye'sini elbirliğiyle inşa edeceğimizden şüphe duymuyorum. Yeni yılın ülkemiz, milletimiz ve bütün insanlık için huzur ve barış dolu aydınlık bir gelecek temennisiyle, siz değerli Bolu’lu Vatandaşlarımın Yeni Yılını tebrik ediyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum.”


Editör: E. Candan