ERCOŞKUNDAN İHHNIN SURİYE YARDIMINA DESTEK

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, İHH'nın Suriye'de zulüm gören insanlar için başlatmış olduğu yardım merkezini ziyaret etti. Yapılan ziyarette İHH Şube Başkanı Fethi Sarımsakçı ve İHH gönüllüleri Ercoşkun'a teşekkürlerini sundu.

ERCOŞKUNDAN İHHNIN SURİYE YARDIMINA DESTEK
31.12.2013 - 12:21

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ercoşkun, Esad tarafından zulüm gören Suriye halkının özellikle şuan ki kış koşullarından dolayı sıkıntılarına bir nebzede olsa destek olabilmek için gerçekleştirilen yardım kampanyasına destek için katılarak İHH'ya teşekkürlerini sundu ve İHH Bolu Şubesi Suriye için yardım toplamaya 15 Ocak’a kadar devam edeceğini belirtti.

“SURİYE’DE BU KIŞ ŞARTLARINDA ZULÜM ALTINDA

                                                 İNLEYEN BİR HALK VAR”

Ercoşkun; "İHH İnsani Yardım Vakfı’nın gerek Türkiye’de, gerekse dünyanın her köşesinde yapmış olduğu faaliyetlerini yakından takip ediyorum. Bolu’da da bundan önce bir çok kampanya gerçekleştirdi. Şu anda da özellikle Suriye’de bu kış şartlarında ciddi bir şekilde zulüm altında inleyen bir halk, aynı zamanda doğal şartlardan dolayı da ciddi sıkıntılar çekiyor. Tabi biz Büyük Türkiye olarak sadece kendi içimizdeki faaliyetleri ve yardım organizasyonlarını değil aynı zaman da dünyanın her köşesinde zulüm altında olan veya doğal afetler sebebi ile zarar gören kim varsa buralara yardım eden bir Milletin temsilcileriyiz. Bu noktada toplanan malzemelerden gerçekten çok ciddi bir teveccüh olduğunu görüyoruz. Farklı noktalarda da malzemeler toplanıyor ve bunlar hep birlikte inşallah Suriye’ye iletilecek" dedi.


Editör: E. Candan