SARAYCIK KÖY OKULUNA AK ZİYARET

Ak Partili siyasiler Öğretmenler Günü dolayısıyla Bolu Merkeze bağlı Saraycık köy okulunda görev yapan öğretmen ve öğrenciler ile bir araya geldi.

SARAYCIK KÖY OKULUNA AK ZİYARET
25.11.2013 - 14:02

Ak Partili siyasiler Öğretmenler gününü unutmadı.  İl Başkanı Ömer Sayın, beraberindeki İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel,  Merkez İlçe Başkan Yardımcısı olan Emekli Öğretmenler Dernek BaşkanıSelami Demirdöğen ile İl Yönetimi Kuruluve Gençlik Kolları üyeleriyle birlikte Bolu Merkeze bağlı Saraycık Köyü’ndeki İlkokulu ziyaret etti.

İl Başkanı Ömer Sayın, Öğretmenler Günü dolayısıyla Bolu Merkeze bağlı Saraycık köy okulunda görev yapan öğretmen ve öğrenciler ile bir araya geldi.

İl Gençlik Kollarıtarafından düzenlenen organizasyonla gerçekleştirilen ziyarete; İl Başkanı Ömer Sayın, Gençlik Kolları İl Başkanı Taha Furkan Sönmezel, İl Başkan yardımcısı Adil Esen, Yönetim Kurulu üyesi emekli öğretmen Yaşar Yüceer ile Gençlik Kolları üyeleri ve Merkez İlçe Başkan Yardımcısı olan Emekli Öğretmenler Derneği Başkanı Selami Demirdöğen katıldı.

Okulda görev yapan 3 öğretmen ve 23 öğrenci ile birlikte kahvaltı yapan İl Başkanı Ömer Sayın ve beraberindeki AK Partili siyasiler, ziyaret boyunca öğrenciler ile de yakından ilgilendiler.

Gerçekleştirilen ziyaret sonrasında öğretmenlere 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle çiçek takdim edilirken, okulda öğrenim gören 23 öğrenciye de kitap hediye edildi. Hediyelerini alan öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okunurken, siyasiler bol bol fotoğraf çektirerek bu anı ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmediler.


Editör: E. Candan