DOLAYÜZ KÖYÜ GENÇLERİ BİR ARADA

Mudurnu Dolayüz Köyü Gençleri Topluluğu düzenledikleri akşam yemeği ile bir araya geldiler

DOLAYÜZ KÖYÜ GENÇLERİ BİR ARADA
5.01.2013 - 16:32

 

Mudurnu Dolayüz Köyü Gençleri Topluluğu düzenledikleri akşam yemeği ile bir araya geldiler . 
Mudurnu Dolayüz Köyü Gençleri Topluluğu tarafından, Bolu merkezde bir akşam yemeği düzenlendi. Yemeğe Vali İbrahim Özçimen, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, İl Sağlık Müdürü Mahmut Arık, İl Müftüsü Mehmet Şahin, Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl, Bolu Belediye Meclis Üyesi Zerrin Kışlak çok sayıda vatandaş katıldı. Yemekten sonra Dolayüz Köyü ile ilgili bir sunum yapan Gençlik Topluluğu sözcüsü İbrahim Dursun, köy ile bilgiler vererek köyün ihtiyaçlarından bahsetti. Vali İbrahim Özçimen ve Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’dan köyün alt ve üst yapısının yapılması için yardım isteyen İbrahim Dursun, “Biz köydeki gençler olarak böyle bir gece düzenledik. Bütün devlet büyüklerimizi çağırdık ve onların da bizleri kırmayarak burada bizimle birlikte olması gerçekten gurur verici. Köyümüzün ihtiyaçları için büyüklerimizden bir takım isteklerimiz var. Biz köyümüze sahip çıkmak istiyoruz ve bütün uğraşımız da bunun için. Köyümüzün birçok konuda eksikleri var ve bu eksiklerin giderilmesini istiyoruz.” şeklinde konuştu.
İbrahim Dursun’un sunumunun ardından konuşan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ise köyün ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında ellerinden geleni yapacaklarını söyleyerek şu şekilde devam etti: “Böyle bir gece düzenleyerek köylerine sahip çıktıkları için Dolayüz Köyü’nde yaşayan gençlerimizi gerçekten kutluyorum. Özellikle gençlerin bu konuda birlik olarak seslerini bizlere duyurabilmesi ve köyleri için bir uğraşa girmeleri çok önemli. Ben Belediye olarak elimizden gelen desteği vermeye ve köyün eksiklerinin giderilmesi için yardımcı olmaya hazır olduğumuz belirtmek istiyorum.”
Başkan Yılmaz’ın ardından konuşan Vali İbrahim Özçimen’de Dolayüz Köyü Gençlik Topluluğu’nu köylerine sahip çıktıkları için kutlayarak, gerekli ihtiyaçlarının karşılanması için yardımcı olacaklarını belirtti.

Editör: E. Candan