AK KADINLARDAN MUHTEŞEM MÜZİK DİNLETİSİ

 AK Parti Kadın Kolları Cumhuriyetin 89. Yılını muhteşem bir müzik dinletisi ile kutladı. Coşkulu bir katılımın olduğu müzik dinletisine vatandaşların yanı sıra İlçelerden de çok sayıda parti üyesi katıldı.

AK KADINLARDAN MUHTEŞEM MÜZİK DİNLETİSİ
5.11.2012 - 13:42

 Şef Dr. Atilla Ovalı yönetimindeki İstanbul Büyükşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğunun katılımcılara muhteşem bir anlar yaşattığı etkinliğe AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın’ın yanı sıra il ve ilçelerden gelen çok partili ve vatandaşlar katıldı.

Pazar akşamı Necip Fazıl Kültür Merkezinde İstiklal marşı ve saygı duruşu ile başladı. Kadın Kolları Arzu Aydın’ın açılış konuşması ve sürpriz şiirinin devam eden programda, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu solistleri Canan Çetinkaya ve Burak Şahin katılımcılara muhteşem bir müzik ziyafeti yaşattı.

Ellerindeki Türk bayrakları ve AK Parti bayrakları ile Cumhuriyetin 89. Yılını coşku ile kutlayan partililer solistler Canan Çetinkaya ve Burak Şahin’in söylediği eserlere hep birlikte eşlik etti. Yaklaşık 1 buçuk saat süren müzik ziyafeti sonunda ise AK Parti İl Hakem Kurulu Üyesi İsmail Yılmaz’da katılımcılara bir sürpriz yaptı. Bestekâr Yusuf Nalkesen’e ait olan bir eseri seslendiren Yılmaz katılımcılardan büyük bir alkış aldı.

Program AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın Şef Dr. Atilla Ovalı ve ekibine plaket takdim ederek son buldu.


Editör: E. Candan