BOLUDA VEFAT EDENLER

Allah'tan rahmet kederli ailelerine başsağlığı dileriz 

BOLUDA VEFAT EDENLER
18.10.2012 - 10:19

 

HAŞİM AŞÇIOĞLU

Seben Güneyce köyü halkından Ayşe Aşçıoğlu'nun eşi, Yücel ve Selami Aşçıoğlu'nun babaları, Zuhal ve Nursel'in kayınpederi, Samet'in dedesi,İsmet, Vahit,Rıdvan'ın abileri Belediyeden emekli hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün 500evler camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler mezarlığına defnedilecektir.Namazdan önce mevlid-i şerif okutulacaktır.


FATMA UÇAR

Semerciler köyü halkından ve sanayi esnaflarından İsmail Uçar'ın eşi, Erol Uçar, Gül Can, Gönül Aslan'ın annesi, Sema Uçar, Özkan Can ve Mehmet Aslan'ın kayınvalidesi, Hidayet Adıyaman ve Emine Şanlı'nın kız kardeşi hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Hacı Nakkaş camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler mezarlığına defnedilecektir. Namazdan önce mevlid-i şerif okutulacaktır.


HACI LÜTFÜ ÖZKALEM

Karacaağaç halkından Turgut ve Hüseyin Özkalem'in babaları marangoz hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Karacaağaç camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Karacaağaç mezarlığına defnedilecektir.Namazdan önce mevlid-i şerif okutulacaktır.


VEYSEL ÇELİKBAŞ

Bolu Yuva köyü halkından Merhum Bayram Çelikbaş ve Safiye Çelikbaş'ın oğlu, Huri Çelikbaş'ın eşi, Dilek Kalaycı, Murat ve Umut Çelikbaş'ın babaları, Huriye Eren, Hatice Demircioğlu ve Aysel Çelikbaş'ın abileri Nihal, Pelin Çelikbaş ve Ahmet Kalaycı'nın kayınpederi,Ali Çelikbaş'ın yeğeni hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Karaçayır mah. Köroğlu sitesi C bloktaki evinden alınarak Siteler camiinde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Yuva köyü mezarlığına defnedilecektir.


Editör: E. Candan