Bolu TSO üyelerine eğitim indirimi

Bolu TSO ile “eğitimAL Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri” Arasında Oda üyelerine yönelik indirim protokolü imzalandı.

Bolu TSO üyelerine eğitim indirimi
14.09.2023 - 11:10
Güncelleme 6.10.2023 - 12:17
Haber Merkezi

Bolu TSO ile “eğitimAL Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri” Arasında Oda üyelerine yönelik indirim protokolü imzalandı.

Gerçekleştirilen imza törenine Oda Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar, eğitimAL Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri firma yetkisi Ayşe Nuray Namdar katıldı.

İmzalanan indirim protokolü ile ilgili açıklamalarda bulunan Oda Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar, “Odamız üyeleri ve çocuklarına eğitimAL Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri ile yapmış olduğumuz indirim protokolü çerçevesinde firmanın anlaşmalı olduğu Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, Avustralya, İspanya, İtalya, Hollanda, Fransa, Polonya, Malta, Almanya ve Dubai ülkelerindeki dil okullarında Eğitim Ücreti üzerinden alınacak olan hak edişten % 15’lik pay indirimi, Sertifika ve Diploma Programlarında her ülkenin para birimine göre net 300 (CAD, USD, GBP, EURO, AUD) ve Üniversite ile Kolej eğitimlerinde ise yine ülkenin para birimine göre 350 (CAD, USD, GBP, EURO, AUD) indirim uygulanacaktır. İndirim anlaşmasının üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


Editör: K. CAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız