Alışveriş merkezi mülk sahiplerine tanıtıldı

Düzce'de kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında eski sanayi bölgesine yapılması planlanan alışveriş merkezi mülk sahiplerine tanıtıldı.

Alışveriş merkezi mülk sahiplerine tanıtıldı
25.11.2021 - 12:20
AA

Belediye Başkanı Faruk Özlü, belediye salonunda düzenlenen programda yaptığı konuşmada, bölgede çok ciddi yatırım yapılacağını belirterek, arazinin çok değerli olduğunu kaydetti.

Firma yöneticisi Levent Eyüpoğlu da proje hakkında şu bilgileri verdi:

"Son derece vizyoner bir proje. Üzerinde konutlar, altında mağazaları olan bir proje yapmıyoruz. Burada şehrin kalbini yeniden düzeltiyoruz. Bunu her zaman gerçekleştirmek kolay değil. Şehrin kalbinde bu kadar alanı bularak, buradaki sokakları yaya trafiğine açmak, oradaki araç trafiğini yönlendirmek ve altına otopark yerleştirmek, çevreci proje yapmaya çalışmak, aslında bir lüks. Düzce'nin böyle bir şansı var; Sayın Bakanımız bu şansı gördü. Projenin bir bütün olarak değerlendirilmesini istedi. Biz de buna uygun çalışma yaptık."

Toplantıda mülk sahiplerine, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında eski sanayi bölgesine yapılacak alışveriş merkezi projesine ilişkin sunum yapıldı.


Editör: N. Taşlı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Çok Okunanlar

1 saat arayla deprem

1 saat arayla deprem

  • 17.05.2022
Sebebi merak ediliyor

Sebebi merak ediliyor

  • 17.05.2022
Önce vurdu sonra kaçtı

Önce vurdu sonra kaçtı

  • 17.05.2022
Yeni proje

Yeni proje

  • 20.05.2022
Sona gelindi

Sona gelindi

  • 17.05.2022

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız