Otobüs geçişlerine izin verilmiyor

 İstanbul'da etkili olan kar yağışı nedeniyle Anadolu Otoyolu'nun Bolu Dağı Tüneli kesiminden yolcu otobüslerinin geçişine izin verilmiyor.

25.01.2022 - 10:17
Güncelleme 25.01.2022 - 11:20
AA

 İstanbul'da etkili olan kar yağışı nedeniyle Anadolu Otoyolu'nun Bolu Dağı Tüneli kesiminden yolcu otobüslerinin geçişine izin verilmiyor.

Kocaeli ve İstanbul kesiminde etkili olan kar yağışı ve buzlanma nedeniyle Anadolu Otoyolu'nun Bolu Dağı Tüneli kesiminde trafik ve karayolları ekipleri tarafından uygulama yapıldı. Otoyolun Bolu Dağı Tüneli'ne yaklaşık bir kilometre mesafede İstanbul istikametinde bulunan bir dinlenme tesisinin araç park alanı gece karayolları ekipleri tarafından karları temizlendi. Daha sonra yolda kontrol noktası oluşturuldu. Uygulamada yolcu otobüslerinin Bolu Dağı'ndan geçişine izin verilmedi. Otobüsler araç park alanına yönlendirildi.

Park alanında bekleyen otobüslerin içerisinde bulunan yolculara Türk Kızılay'ı Bolu Şubesi ekipleri tarafından gıda desteği sağlandı.

Yolun ulaşıma açılmasıyla birlikte otobüslerin geçişlerine izin verilecek.


Editör: E. Candan
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız