ÖZCAN "İSRAF ETMEMEK BUNDAN SONRA DA EN BÜYÜK ÖNCELİĞİMİZ OLACAK"

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan israfın önüne geçtiklerini belirterek, “İsrafı engellemenin neticesinde 81 vilayet arasında Türkiye’nin en ucuz suyunu Bolu kullanır hale geldi.” dedi.

 ÖZCAN "İSRAF ETMEMEK BUNDAN SONRA DA EN BÜYÜK ÖNCELİĞİMİZ OLACAK"
7.02.2024 - 13:31
Kaynak: Haber Merkezi

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler nedeniyle çalışmalarını sürdürüyor.  

Özcan son olarak Sem-Mak Tarım Aletleri satış ofisi ile Alsa Brode, Bolkar ve Atılım Ambalaj fabrikalarını ziyaret etti.  

Ziyaretlerde çalışanlara 5 yılda yapılanları anlatan ve destek isteyen Özcan, “Sizlerin teveccühlerinizle 5 yıldır Bolu gibi Türkiye’nin en güzel şehrini yönetme onurunu yaşıyorum. Haftanın 7 günü çalışmak suretiyle Bolumuzu güzelleştirmeye çalıştık. Gecemizi gündüzümüze kattık. Sadece 5 yılda Bolu’yu Avrupa şehri haline getirdik” dedi. 

İsrafı engelledikleri için temel hizmetlere büyük zamlar yapmadıklarının ifade eden Özcan, “İsraf konusu gerçekten önemliymiş. İsrafın önüne geçince temel hizmetlere çok büyük zamlar yapmadan belediyeyi idare edebiliyorsunuz. İsrafı engellemenin neticesinde ocak ayı itibariyle 81 vilayet arasında Türkiye’nin en ucuz suyunu Bolu kullanır hale geldi.  Bundan sonraki süreçte de israf etmemek bizim en büyük önceliğimiz olacak.” ifadelerini kullandı. 


Editör: S. Duygu Demirel

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız