Gerede Samat Köyü soğuğu iliklerinde hissetti!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre mevsimin en soğuk gecesini -32 derece ile Ardahan-Çıldır geçirirken, Bolu’nun Gerede ilçesi Samat Köyü -15,4 derece soğukta geçirdi.

Gerede Samat Köyü soğuğu iliklerinde hissetti!
1.02.2024 - 13:52
Güncelleme 1.02.2024 - 16:08
Kaynak: Haber Merkezi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün Otomatik Gözlem İstasyonu verileri ülke genelinde mevsimin en soğuk gecesini -32 derece ile Ardahan-Çıldır’ın, Bolu’da ise -15,4 derece ile Gerede Samat Köyü’nün geçirdiğini gösterdi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün Bolu genelinde kurduğu Otomatik Meteoroloji Gözlem İstasyonları verilerine göre Bolu Gerede Samat Köyü -15,4 derece ile en soğuk geceyi geçirirken, Bolu Dörtdivan -12,4 derece, Bolu Merkez Kartalkaya -11,2 derece, Bolu Yeniçağa, -10,1 derece, Bolu Merkez Bolu Batı Karadeniz Orman Arş. -9,3 derece ile mevsimin en soğuk gecesini yaşadı.

Bolu Otomatik Meteoroloji Gözlem İstasyonları’nın Bolu Mudurnu Abant Gölü’nden aldığı verilere göre sıcaklık -8,8 derece olurken, Bolu Mudurnu -8,2 derece, Bolu Göynük Himmetoğlu Köyü -6,7 derece hissedildi.


Editör: S. Duygu Demirel

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız