Tarım için konu iş makinası, fiyat ve diğer talepler

2022 yılı üretimleriyle ilgili olarak Tarımsal Kalkınma Kooperatif Başkanlarıyla toplantı gerçekleştirildi.

Tarım için konu iş makinası, fiyat ve diğer talepler
1.03.2022 - 11:08
Güncelleme 1.03.2022 - 11:11
Haber Merkezi

Toplantıya Bolu Orman İşletme Müdürü İbrahim Kantar ve İşletme Şefleri ile Kozlu, Fasıl, Banaz, Yeşilçele, Gölcük, Tetemeçele, Mesciçele, Tokmaklar, Bağışlar, Değirmenbeli, Değirmendere, Yakabayat, Hamzabey, Musluklar, Yeniköy, Çukurören, Yoğunpelit, Merkeşler, Müstakimler, Çobankaya ve Çobankaya Köyleri Tarımsal Kalkınma Kooperatifleri katıldı.

Toplantıda 2022 yılı üretim çalışmalarında önceliğin insan hayatı olduğunu vurgulayan İşletme Müdürü İbrahim Kantar kişisel koruyucu donanımlar ve iş güvenliği konularında gerekli hassasiyetin gösterilmesini istedi. Üretim çalışmalarının bir an önce başlatılabilmesi için iş makineleri ile yoğun bir çalışma yürüttüklerini belirten İbrahim Kantar 2022 yılı üretim fiyatları hakkında da bilgiler verdi.

Toplantıda söz alan Kooperatif Başkanları, üretim çalışmaları için gerek duydukları iş makinası, fiyat ve diğer taleplerini dile getirdi. Üretim çalışmalarına başlamayı kendilerinin de istediğini belirten kooperatif başkanları desteklerinden dolayı işletme müdürlüğü çalışanlarına teşekkür ettiler.


Editör: Y. Sıla Ceylan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Çok Okunanlar

1 saat arayla deprem

1 saat arayla deprem

  • 17.05.2022
Sebebi merak ediliyor

Sebebi merak ediliyor

  • 17.05.2022
Önce vurdu sonra kaçtı

Önce vurdu sonra kaçtı

  • 17.05.2022
Yeni proje

Yeni proje

  • 20.05.2022
Sona gelindi

Sona gelindi

  • 17.05.2022

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız