Regaip kandili coşku ile idrak edildi

Regaip kandili coşku ile idrak edildi
4.02.2022 - 11:27
Haber Merkezi

Ramazan ayının habercisi ve üç ayların ilk kandil gecesi Regaib Kandili tüm yurtta olduğu gibi İlimizde de dualarla idrak edildi.

Yıldırım Beyazıt Camii başta olmak üzere tüm camilerde akşam namazı sonrası düzenlenen programlara vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

03.02.2022 Perşembe günü Bolu İl Müftülüğü’nün düzenlemiş olduğu Kandil Programında, Din Görevlileri tarafından Mevlid-i Şerif okundu, Kur’an-ı Kerim tilavetleri yapıldı, ilahi ve kasideler okundu, tekbir, salavatlar getirildi. Pandemi kurallarına uygun olarak yapılan programın sonunda İl Müftülüğü Vaizi Satılmış Adıtepe tarafından Regaib Kandilinin özellikleri ve bu gecede yapılması gereken ibadetler hakkında bilgiler verildi. Bolu halkının yoğun ilgi gösterdiği program din görevlileri ve halkımız tarafından okunan hatimlerin duası ile sona erdi.


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız