Kar Festivaline Kar Engeli

Gerede Belediyesi’nin ev sahipliğinde MSR Fuarcılık işbirliğinde 27-30 Ocak tarihlerinde yapılması planlanan 2.Kar Festivali , yoğun kar yağışı nedeni ile 3,4,5,6 Şubat’a ertelendi.

Kar Festivaline Kar Engeli
25.01.2022 - 11:56
Haber Merkezi

Gerede Belediyesi’nin ev sahipliğinde MSR Fuarcılık işbirliğinde 27-30 Ocak tarihlerinde yapılması planlanan  2.Kar Festivali , yoğun kar yağışı nedeni ile 3,4,5,6 Şubat’a ertelendi.

Gerede Belediyesinden yapılan açıklamaya göre " 2020 yılında ilk kez düzenlenen ve oldukça ilgi gören, geçtiğimiz yıl ise pandemi nedeni ile gerçekleşemeyen Kar Festivali’nin 2.si 27-30 Ocak tarihlerinde Esentepe Mesireliğinde yapılması planlanıyordu. Ülke genelinde olduğu gibi Gerede’de oldukça etkili olan yoğun tipi ve kar yağışı ile birlikte yer yer 1 metre kar olması nedeni ile 2.Kar Festivalinin 3-6 Şubat’ta yapılmasına karar verilmiştir. " denildi

 


Editör: K. CAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız