Çelen Bolu TSO'yu ziyaret etti

Çelen Bolu TSO'yu ziyaret etti
17.12.2021 - 09:47
Haber Merkezi

Türkiye Cimnastik Federasyonu (TCF) Başkanı ve Uluslararası Cimnastik Federasyonu Başkan Yardımcısı Suat Çelen, Ticaret ve Sanayi Odası’nda Yönetim Kurulu ve Meclis toplantılarına konuk olarak katıldı.

TCF Başkanı Suat Çelen, ilk olarak TSO’da Türker Ateş başkanlığında yapılan Yönetim Kurulu toplantısına konuk oldu. Toplantıda Suat Çelen, Başkan Türker Ateş ve Oda Yönetim Kurulu’na TCF olarak yurtiçi ve yurtdışında yürütülen çalışma ve faaliyetler ile ilgili bilgiler verdi. TSO Başkanı Türker Ateş, ulusal ölçekte cimnastik sporunun gelişmesi ve yaygınlaşması için yaptığı değerli çalışmalar ile Türk cimnastiğinin uluslararası alanda temsili noktasında ülkemize kazandırdığı başarılardan dolayı Suat Çelen’e ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek başarılarının devamını diledi. Çelen, sonrasında Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi’nin Halit Ergül başkanlığında yapılan Aralık 2021 olağan toplantısına katılarak oda meclis üyeleriyle bir araya geldi.


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız