Bolu'da vefat edenler

Allah'tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Bolu'da vefat edenler
26.11.2021 - 10:25
Haber Merkezi

NESRİN İNCEOĞLU

Alpağut Mahallesi halkından, İhsan İNCEOĞLU’nun eşi, İsmail, Tevfik ve Murat İNCEOĞLU, Resaret TUNCER’in anneleri; Nesrin İnceoğlu vefat etmiştir.

Cenazesi bugün saat 9:30 da Alpağut Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

OSMAN BUDAKLAR

Kıbrısçık İlçesi Karaköy Köyü halkından, Güllü BUDAKLAR’ın eşi, Ramazan ve Muharrem BUDAKLAR’ın babaları; Osman Budaklar vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Çamyayla Köyü Camiinde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Çamyayla Mezarlığına defnedilecektir.

ÖZDEMİR EFE KAHRAMAN

Susuzkınık Köyü halkından, Muhammed ve Deniz KAHRAMAN’ın oğulları, Boğaçhan Kerim ve Aleyna KAHRAMAN’ın kardeşleri, Rıfat ÜNAL, Ümit ERDOĞAN’ın yeğenleri; Özdemir Efe Kahraman vefat etmiştir.

Cenazesi bugün susuzkınık Köyü Camiinde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Susuzkınık Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

MEHMET ATLAY

Dörtdivan Çalköy Köyü halkından, İlhan ATLAY’ın eşi, Erkan, Tahsin, Yurdanur ATLAY’ın babaları, Karamanlı Mahallesi esnaflarından; Mehmet Atlay vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Yeşil Camiide kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mezarlığına defnedilecektir.

SAFİYE MUTLU

Seben İlçesi Kuzgölcük Köyü halkından, Dursun ve Merhum Mustafa MUTLU, Feride ÖLÇER, Nurhan KARA, Merhume Firdevs HAMARAT’ın anneleri; Safiye Mutlu vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Karacasu Santral Camiinde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Karacasu Mezarlığına defnedilecektir.

HURİYE GÜLGÖNÜL

Yenisefa Köyü Çatak Mahallesi halkından, Hüseyin GÜLGÖNÜL’ün eşi, Ayşe, Hasan, Ali, Nezaket ve Hacer’in anneleri; Huriye GülGönül vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Sümer Camiinde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Yenisefa Köyü Çatak mahalle mezarlığına defnedilecektir.

HATİCE KAYA

Cenazesi bugün Kültür Camiinde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

GÜL KAHRİMAN

Cenazesi bugün Sakarya Arifiye merkez mezarlığına defnedilecektir.

HASAN BEYAZIT

Cenazesi bugün Kastamonu merkez mezarlığına defnedilecektir.


Editör: N. Taşlı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız