Bolu Teknokent Yönetimi Serbay Ar-Ge Merkezini Ziyaret Etti

Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesinde (Bolu-Teknokent) düzenlenen tanıtım toplantısı sonrasında Teknokent'in birimlerinde yer alan Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive Ar-Ge Merkezi ziyaret edildi.

Bolu Teknokent Yönetimi Serbay Ar-Ge Merkezini Ziyaret Etti
22.12.2021 - 17:58
Özel Haber
1

Bolu Teknokent’in işleyişi ve gelişimi hakkında bilgiler veren Teknokent yönetimi konuşmaların ardından Teknokent'in birimlerinde yer alan Dijital ReklamAjansı Serbay Interactive Ar-Ge Merkezine ziyarette bulundu.

Serbay Interactive Ajans Başkan Yardımcısı Özkan Gözütok şirketin çalışmaları hakkında Bolu Teknokent Genel Müdürü Mustafa İmren ve Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş’e bilgiler verdi. Gözütok yaptığı açıklamada: “Biz Serbay Interactive olarak 11 yıldır 16 kişilik ekibimiz ile reklam ve yazılım sektöründe hizmet vermekteyiz. 2021 yılı ocak ayı ile birlikte merkezi Düzce'de bulunan şirketimizin Ar-Ge faaliyetlerini yürütmesi üzerine Bolu Ar-Ge Merkezimizi faaliyete geçirdik. 1 yıldır Bolu'da geliştirmekte olduğumuz yazılımlarımızı küçük, orta ve büyük ölçekteki firmaların kullanımına sunuyoruz. Önümüzdeki yıllarda Bolu'daki ekibimizi ve Ar-Ge faaliyetlerimizi geliştirerek Bolu ve bölge şehirlerde hizmetlerimizi sürdürmeyi amaçlıyoruz." dedi.


Editör: N. Taşlı