SORUNCA UZUN 'A

  • 19.07.2010 00:00

Geçtiğimiz hafta saadet partisi  cephesinde  bir sürü merak edilen sorular vardı .Acaba yeni bir parti mi doğacak? Saadet partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş  Başbakan Tayyip Erdoğan ın partiden ayrılışına benzer bir çıkış mı yapıyor ? Genel Başkan Acaba Milli Görüş gömleğini  mi  çıkarıyor  ? Kongrede kavga neden başladı ? Bu kavganın sonu selamet mi ? İşte bizde merak edilen bu soruları bizbolulular.com olarak  İl Başkanı Abdullah Uzun a sorduk ve cevaplarını aldık . Uzun a göre, bir bölünme olmaz.Sular bulanmadan durulmaz .Bence su bulanmıştır durulduğunda bakalım ortaya ne çıkacak?

 Saadet Partisi İl Başkanı Abdullah Uzun ile yaptığımız söyleşi de Bolu yu da konuştuk.Birkaç hafta önce  basında yer alan ve Ak parti İl Başkanı Ali Ercoşkun u işaret ediyormuş gibi  duran “Şahin ve Jeep” konusunu da sorduk, aldığımız cevap “Ali benim dostumdur” diyerek başladı ve Bolu Belediyesinde  girişi yasak olan imar odasından dışarı çıkanlara kadar geldi. O sorular ve cevapları da  oldukça ses getireceğe benziyor.O yüzden farklı bir başlıkla  daha sonra .

    Siyaseti bir kenara bırakıp yaz dan bahsedecek olursak. Bu dönem, festival dönemi.neredeyse her ilde her ilçede hatta her belde de ismini daha geniş kitlelere duyurmak ve bir nebze de halkının sosyal ihtiyaçlarına cevap vermek adına  belediyeler festival düzenliyor. Pazar günü Karadeniz in şirin ilçesi  Akçakoca da idim .Şehrin merkezine girdiğimde ilan panosunda asılı olan festival duyurusunu görünce doğrusu imrendim.20 Temmuz da başlayan festival 25 Temmuza kadar devam ediyor .Davetli sanatçıların  çokluğu   ve program zenginliği sanırım bir çok kesimin ilgisini çekecek  türden .Deniz havası ve festival coşkusu yaşamak isteyenlere tavsiye edilir.Darısı bizim başımıza.Belki birileri de ilimiz de yapılacak olan böylesi bir organizasyon için başkalarına tavsiyede bulunur . Kim bilir.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız