Bolu TSO’da e-ticaret semineri

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Konferans salonunda ‘Dijitalleşen Dünya’da e-ticaret ve e-ihracat Semineri’ gerçekleştirildi.

Bolu TSO’da e-ticaret semineri
17.05.2023 - 20:14
Güncelleme 17.05.2023 - 20:15
Haber Merkezi

Seminerin açılış konuşmasını yapan Bolu TSO Başkanı Abdullah Alemdar, “Biz ilk seminerimizi e-ticaretten başlatmak istedik. Ticaret Odası olarak 12 tane çalışma grubumuz var. Bunlardan bir tanesi e-ticaret. Tabi sadece e-ticaret olarak bırakmak niyetinde de değiliz. Yöresel ürünlerimiz var. İşaretli ürünlerimiz Kooperatifçilik alanında da bunları geliştirerek, e-ticaret üzerinden pazarlanması noktasında birlikte bu süreci yönetmek istiyoruz. E-Ticaret aracılığıyla binlerce kilometre ötedeki üretici ve tüketici kolaylıkla birbirlerine ulaşabilir ve ticaretteki sınırlar, ortadan kaldırabilir olmuştur günümüzde” dedi.

Başkan Alemdar’ın konuşmasının ardından seminer Prof. Dr. Gülsün Akdemir Evrendilek’in moderatörlüğünde, Konuşmacılar Trendyol Satış ve İş Geliştirme Direktörü Özkan Çokaygil, Bolu TSO Meclis Üyesi Fay Yamaner Mücevher ve Saat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Giftinn mağazası online kurucusu Fatih Yamaner ve TOBB Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi, Decorita Ltd. Şti. yetkilisi Yasemin Karaağaç’ın konuşmalarıyla devam etti.

Seminerde konuşmacılardan Trendyol Satış ve İş Geliştirme Direktörü Özkan Çokaygil, E- Ticaret ve E- İhracat konusunda Trendyol şirketinin satıcı ve tüketiciye yönelik yaptıkları çalışmaları anlattı. Ayrıca Çokaygil, Trendyol olarak sürekli teknolojiye, operasyona, reklama, pazarlamaya, kampanyaya ve girişimcilere çok ciddi yatırımlar yaptıklarını söyledi.

Bolu TSO Meclis Üyesi Fay Yamaner Mücevher ve Saat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Giftinn mağazası online kurucusu Fatih Yamaner ve TOBB Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi, Decorita Ltd. Şti. sahibi Yasemin Karaağaç ise E-Ticaret ve Trendyol ile nasıl tanıştıklarını anlatarak, E-Ticaret ve Trendyol’un firmalarına sağladıkları hizmetler ve katkıları ile ilgili katılımcılara bilgiler verdiler.

Katılımcıların soru ve cevap kısmıyla devam eden seminerin sonunda, Trendyol Satış ve İş Geliştirme Marmara Bölge Müdürü Umut Soykan'a ve Trendyol Satış ve İş Geliştirme Direktörü Özkan Çokaygil’e, Meclis Üyesi Fay Yamaner Mücevher ve Saat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Giftinn mağazası online kurucusu Fatih Yamaner’e, TOBB Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi, Decorita Ltd. Şti. yetkilisi Yasemin Karaağaç’a ve seminerin moderatörü Prof. Dr. Gülsün Akdemir Evrendilek’e plaket takdim edildi.


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Çok Okunanlar

Ganire Paşayeva hayatını kaybetti

Ganire Paşayeva hayatını kaybetti

  • 29.09.2023

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız