Bolu'da vefat edenler

Allah'tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Bolu'da vefat edenler
4.12.2021 - 10:28
Kaynak: Haber Merkezi

SEYFETTİN KARAGÖZ

Sazakkınık Köyü halkından; Emine Karagöz’ün eşi, Hatice Karakaş, Hamiyet Özkan, Murat Karagöz ve Nebahat Şen’in babaları, İsmail Karakaş, İsmail Özkan ve Yüksel Şen’in kayınbabaları: Seyfettin Karagöz vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazından sonra Sazakkınık Köyü Mezarlığı’nda defnedilecektir.

SELAHATTİN ÖZTÜRK 

Seben İlçesi Kozyaka Köyü halkından; Merhum Abdullah ve Fatma Öztürk’ün oğulları, Merhum Cemalettin Öztürk, Cevriye Canel ve Bedriye Özkan’ın kardeşleri, Makbule Öztürk’ün eşi, Uğur Öztürk ve Ümmügülsüm Aslanoğlu’nun babaları: Selahattin Öztürk vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Paşaköy Mahallesi Eniştebey Cami’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Paşaköy Mezarlığı’na defnedilecektir.

TAHİR ÖZDOĞAN

Bolu Sanayi Sitesi esnaflarından: Tahir Özdoğan vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Cami’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Bahçeköy Mezarlığı’na defnedilecektir.

KEMAL ŞİŞMAN

Köy Hizmetleri’nden emekli: Kemal Şişman vefat etmiştir.

Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Elmalık Köyü Mezarlığı’nda defnedilecektir.

MÜRÜVVET MAZKAN

Aşağısoku Mahallesi halkından; Merhum Hacı Tahir ve Fatma Özbay’ın kızları, Merhum Hayri Özbay’ın kardeşi, Akpınar Mahallesi halkından Orhan Mazkan’ın eşi, İlhan Mazkan, Ayşegül İltir ve Tülay Ateşurgun’un anneleri, İsmail İltir, Bülent Ateşurgun ve Ayşe Mazkan’ın kayınvalideleri: Mürüvvet Mazkan vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi’nde ki evinden alınarak Hacı Naktaş Cami’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Aşağısoku Mezarlığı’nda defnedilecektir.

 


Editör: N. Taşlı