Bolu'da vefat edenler

Allah'tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Bolu'da vefat edenler
27.11.2021 - 11:43
Kaynak: Haber Merkezi

SILA AYYILDIZ

Mudurnu ilçesi Çavuşderesi köyü halkından, Tuncay ve Tülin AYYILDIZ’ın kızı; Sıla Ayyıldız vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Mudurnu ilçesi Çavuşderesi köyünden alınarak öğle namazından sonra Sakarya ili Dokurcun beldesine defnedilecektir.

İSMET AYTUĞ

(merhum) Mustafa AYTUĞ’un eşi, vergi dairesinden emekli Orhan AYTUĞ ve Yüksel TURAN’ın anneleri, İsmail TURAN’ın kayınvalidesi; İsmet Aytuğ vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Siteler caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar mezarlığına defnedilecektir.

ŞERİFE AFACAN

Rüzgarlar köyü halkından, (merhum) Bayram AFACAN’ın eşi, Huri, Hatice YILMAZ, (merhum) Kadir RÜRGAR, Sami, Kemal, (merhum) Selami AFACAN ve Şerife ESKİOĞLU’nun anneleri; Şerife Afacan vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazından sonra Rüzgarlar köyü mezarlığına defnedilecektir.

İSMAİL DAĞ

Kıbrıscık ilçesi halkından, Alpağut Mahallesi sakinlerinden, Sabriye DAĞ’ın eşi, Filiz ve Cengiz DAĞ’ın babaları; İsmail Dağ vefat etmiştir.

Cenazesi bugün saat 11:00’de Şehitler mezarlığına defnedilecektir.

MEHMET HULUSİ UĞURLU

(merhum) Fahri ve (merhume) Hatice UĞURLU’nun oğlu, (merhum) Ahmet Nail UĞURLU, Abuhayat ŞAHİN ve Muhabbet KOÇ’un abileri, Nagihan UĞURLU’nun eşi, Asude UĞURLU EREN ve Nihan UĞURLU ÖCAL’ın babaları, Erdem EREN ve Samet ÖCAL’ın kayınpederi, Miray ve İlay EREN’in dedeleri, eski belediye başkan yardımcısı; Mehmet Hulusi Uğurlu vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Bilal Habeşi caminde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar mezarlığına defnedilecektir.

EMRİYE KARAMAN

Sazakşeyhler köyü halkından, Emin KARAMAN’ın eşi, Bayram, Hüseyin, Zülfü, Lütfü ve Zülfiye KARAMAN’ın anneleri; Emriye Karaman vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Sazakşeyhler köyünde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilcektir.

MEHMET ÖZTÜRK

Mudurnu ilçesi Taşçılar köyü halkından, (merhum) Akkadın ÖZTÜRK’ün eşi, Fehmi ÖZTÜRK, Nimeti YERLİKAYA ve Emine ÖZTÜRK’ün babaları, Necmi ÖZTÜRK, Nurten ÜNAL, Alaattin YERLİKAYA, Derya AFAT, Ersin ve Ersan ÖZTÜRK’ün dedeleri; Mehmet Öztürk vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Mudurnu ilçesi Taşçılar köyünde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

HASAN BOZOĞLU

Rüzgarlar köyü halkından, (merhume) Fatma BOZOĞLU’nun eşi, Seyfettin, Çetin BOZOĞLU ve Sebahat ADIGÜZEL’in babaları, ömür lokantası sahibi Abdullah ÇAM’ın eniştesi; Hasan Bozoğlu vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Rüzgarlar köyü caminde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

ŞAHİDE AHCIOĞLU

Aydıncık köyü halkından, Hüsnü AHCIOĞLU’nun eşi, Ahmet, Mehmet ve Osman AHCIOĞLU’nun anneleri; Şahide Ahcıoğlu vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Aydıncık köyü caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

ABDULLAH GÜNDOĞDU

Çatakören köyü halkından, Rabia GÜNDOĞDU’nun eşi, Asiye ÇINAR, Zekiye ERKMEN, Zeki GÜNDOĞDU’nun babaları, Alaattin ÇINAR, Veysel ERKMEN ve Gülben GÜNDOĞDU’nun kayınpederi; Abdullah Gündoğdu vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Çatakören köyü caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

NEZAKET GÜLEN

Yenimahalle halkından, (merhum) Bayram GÜLEN’in eşi, Nazım GÜLEN ve Melek KENDİRLİOĞLU’nun anneleri, Ömer GÜLEN’in babaannesi, Emine ALTAN, İbrahim, Nizamettin ŞİMŞEK ve Seher KARTAL’ın kardeşi; Nezaket Gülen vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Yenimahallede kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler mezarlığına defnedilecektir.

HURİ ÖZARSLAN

Karamanlar köyü halkından, (merhum) Afer ÖZARSLAN’ın eşi, Adnan, Nevzat ve Nimet KARADEMİR’in anneleri; Huri Özarslan vefat etmiştir.

Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Karamanlar köyü mezarlığına defnedilecektir.

 


Editör: N. Taşlı