Bolu'da vefat edenler

Allah'tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Bolu'da vefat edenler
20.11.2021 - 12:14
Kaynak: Haber Merkezi

RAHİME ÖZÇAĞLAR

Yenisefa köyü halkından (Merhum) Hüseyin ÖZÇAĞLAR’ın eşi, Hayrettin TEKİN ve Ayşe EROL’un ablaları, Şükrüye ÖZÇAĞLAR, Cihan ÖZÇAĞLAR’ın babanneleri; Rahime Özçağlar vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazından sonra Yenisefa köyü Aşağı mahalle mezarlığına defnedilecektir.

NAZİF İREN

Kıbrıscık ilçesi Alan Balıköy halkından (Merhume) Ayşe İREN’in eşi, Havva YAMAN ve Ayşe OFLAZ’ın babaları; Nazif İren vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Akpınar mahallesi Akmanlar camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası çığırtkanlar mezarlığına defnedilecektir.

İDRİS ARIN

Kındıra köyü Arıklar mahallesi halkından Ayşe ARIN’ın eşi, Sinan ARIN ve Hamide CESUR’un babaları, (Merhum) Hüseyin ARIN’ın oğlu, İbrahim, İsmail ve Sevim ARIN’ın Abileri; İdris Arın vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Kındıra köyü Arıklar mahalle camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası defnedilecektir.

NURHAN GÜLERKAYA

Yukarıçarşı esnaflarından Anahtarcı ve Emekli orman bölge şefi (Merhum) Mustafa GÜLERKAYA’nın  eşi, Tayfun GÜLERKAYA, Bülent GÜLERKAYA ve Buket TAŞOĞLU’nun anneleri; Mustafa TAŞOĞLU, Gülşen GÜLERKAYA ve Esra GÜLERKAYA’nın kayınvalidesi, Kübra, İlkem ASLAN, Hazal GÜLERKAYA ve Mustafa EGE’nin babaannesi, Asım ve Aslı TAŞOĞLU’nun anneannesi, Zeren’in ninesi; Nurhan Gülerkaya vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Beşkavaklar mahallesi Öksüz tekke camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazına mütakip Öksüz tekke mezarlığına defnedilecektir.

İSMAİL ALATAŞ

Göynük Alanköyü Okçular mahalle mezarlığına defnedilecektir.

BAHATTİN ALAGÖZ

Göynük Dağşeyhler köyü mezarlığına defnedilecektir.

MÜŞERREF ÇAY

Çaygökpınar köyü mezarlığına defnedilecektir.


Editör: N. Taşlı