Bolu'da vefat edenler

Allah'tan rahmet kederli ailelerine ve sevenlerine başsağlığı dileriz

Bolu'da vefat edenler
3.01.2024 - 12:42
Kaynak: Haber Merkezi

HATİCE ÖZTÜRK

Aşağısoku Mahallesi halkından, merhum Ali ÖZTÜRK’ün eşi, merhum Nuri SERT, Huri DİKİCİ’nin kardeşleri, Aysel ARSLANOĞLU, Meral YÜZEN, Hacer GÜNER, Hamiyet KAYA, Şeref KORKMAZ, Şerafettin ÖZTÜRK’ün anneleri; Hatice Öztürk vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Karaçayır Mahallesi Siteler Camii’nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

MELEK OKTAN

Bahçelievler Mahallesi halkından, merhum Bayram OKTAN’ın eşi, Ayhan OKTAN, Kadriye ÖZTÜRK’ün anneleri, İbrahim ÖZTÜRK’ün kayınvalidesi, Erhan ve Selin OKTAN’ın babaanneleri, Oğuzhan, Gökhan ÖZTÜRK’ün anneanneleri; Melek Oktan vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Beşkavaklar Mahallesi Öksüz Tekke Camii’nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Çakmaklar Mezarlığına defnedilecektir.

CEMİLE ÖZDEMİR

Karaçayır Mahallesi halkından, İsmail ÖZDEMİR’in eşi, Atilla ve Tuncay ÖZDEMİR, Özgül ÖZDEMİR DAVARCIOĞLU’nun anneleri; Cemile Özdemir vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Karaçayır Mahallesi Siteler Camii’nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

MUSTAFA DOĞAN

Hatice DOĞAN’ın eşi, Arif ve Şükrü DOĞAN’ın babaları, Sedat, Selçuk, Selami, Seda ve Ersin DOĞAN’ın dedeleri; Mustafa Doğan vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Mahmut Ericek Camii’nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Sağlık Mahallesi Dodurga Mezarlığına defnedilecektir.

HASAN KARAALİOĞLU

Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Bartın Büyükkıran Köyü mezarlığına defnedilecektir.

GÜLSEREN YILMAZ

Mengen İlçesi Gökçesu Beldesi Emirler Köyü halkından;Gülseren Yılmaz vefat etmiştir.

Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Gökçesu Emirler Köyü mezarlığına defnedilecektir.

HAKKI ÇİLTEPE

Cenazesi  bugün öğle namazından sonra Karabük merkez mezarlığına defnedilecektir.

GÜLDEN YEŞİLADA

Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Ankara Karşıyaka Mezarlığına defnedilecektir.

ZELİHA YALÇIN

Merhum Zafer YALÇIN’ın eşi, Ezgi YALÇIN’ın annesi, Savaş ve Akın YALÇIN’ın yengeleri, Vergi Dairesi’nden emekli; Zeliha Yalçın vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Yeşil Camii de kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mezarlığına defnedilecektir.


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız