Bolu'da vefat edenler

Allah'tan rahmet kederli ailelerine ve sevenlerine başsağlığı dileriz

Bolu'da vefat edenler
23.11.2023 - 11:45
Kaynak: Haber Merkezi

RIDVAN ŞENEL

Merhumlar Hidayet, İrfan, İlhan ŞENEL, merhume Fahriye BILTIR, Reyhan KARABAŞ’ın kardeşleri, Murat, Metin, Önder ŞENEL ve Emel AYARCAN’ın amcaları, Nihal KARAKÖZ, Şükran KARAKOÇ, Akif BILTIR, Hakan KARABAŞ’ın dayıları, Nazan ŞENEL’in eşi, eski kerestecilerden Şen Bolu Kereste’nin sahibi;Rıdvan Şenel vefat etti.

Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii’nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

SUAT ÖZOCAKÇIOĞLU

Gölyüzü Mahallesi halkından, Mustafa ve Safure ÖZOCAKÇIOĞLU’nun oğulları, Rıfat ÖZOCAKÇIOĞLU, İffet ÖZMEN’in kardeşleri, İlhan, Perihan, Neriman, Murat, Sedat ve Uğur ÖZOCAKÇIOĞLU, Mürvet, Nimet, Hikmet ERGİN’in kuzenleri; Suat Özocakçıoğlu vefat etti.

Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii’nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

MEHMET KARAARSLAN

Mudurnu İlçesi Taşkesti Beldesi İğneciler Köyü halkından; Mehmet Karaarslan vefat etti.

Cenazesi bugün öğle namazından sonra Mudurnu Taşkesti İğneciler Köyü mezarlığına defnedilecektir.

ZELİHA ÖZDEMİR

Elmalık Köyü halkından; Zeliha Özdemir vefat etti.

Cenazesi bugün öğle namazından sonra Elmalık Köyü mezarlığıuna defnedilecektir.


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız