Bolu'da vefat edenler

Allah'ta rahmet kederli ailelerine ve sevenlerine başsağlığı dileriz

Bolu'da vefat edenler
29.07.2022 - 11:38
Kaynak: Haber Merkezi

KEMAL (KAZIM) KOÇ

Okçular Köyü halkından, Nazım ve Ayşe KOÇ’un oğulları, Asiye KOÇ’un eşi, Burcu AYHAN ve Berkay KOÇ’un babaları, Erol KOÇ, Ayten GÜLAY’ın ağabeyleri; Kemal KOÇ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Okçular Köyü Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Okçular Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

HAKKI KARAOSMAN

İbrahim KARAOSMAN’ın oğlu, Sefer, Şerafettin ve Metin KARAOSMAN’ın ağabeyleri, Yusuf YAVUZ, Mehmet PERÇİN, Okan ŞENER’in kayınbabaları; Hakkı Karaosman vefat etmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Kaynaşlı Darıyeri Hasanbey Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

RABİA ARCAK

Merhum Aşçı Mehmet Zeki ARCAK’ın eşi, Merhum Şükrü ARCAK, Cavidan ve Vildan ARCAK’ın anneleri; Rabia Arcak vefat etmiştir. Cenazesi bugün Siteler Camiinde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

AYŞE GÜNEŞ

Gerede İlçesi Aktaş Kurtlar Köyü halkından; Ayşe Güneş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

HİLMİ ZİNHAR

Düzce Kalıcı Konutlar Mahallesi halkından; Hilmi Zinhar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Kalıcı Konutlar mahalle mezarlığına defnedilecektir.

MUKADDES ASEKİ

Mudurnu İlçesi Taşkesti Beldesi halkından; Mukaddes Aseki vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra belde mezarlığına defnedilecektir.

İLYAS ŞABAN

Göynük İlçesi halkından; İlyas Şaban vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazından sonra Göynük merkez mezarlığına defnedilecektir.

EMİNE SEVİM

Düzce İli halkından; Emine Sevim vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Düzce merkez mezarlığına defnedilecektir.

AHMET ABİRİ

Cenazesi bugün öğle namazından sonra Edirne Uzunköprü merkez mezarlığına defnedilecektir.


Editör: K. CAN