Bolu'da vefat edenler

Aramızdan ayrılanlara Allah'tan rahmet kederli ailelerine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Bolu'da vefat edenler
11.04.2022 - 12:11
Güncelleme 11.04.2022 - 13:06
Kaynak: Haber Merkezi

ALİ RIZA BEDÜK

Köroğlu Mahallesi halkından, Hekimoğlu İnşaat’ın sahibi; Ali Rıza Bedük vefat etmiştir. Cenazesi bugün Balcı Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra yarın Ordu Kumru İlçesi merkez mezarlığına defnedilecektir.

SATI ÖZDEMİR

Okçular Köyü halkından, Ruhi ÖZDEMİR’in eşi, Behiye DEMİRTAŞ, Hacer ÖZŞAHİN, Naciye ÖZKUL, Nazlı ve Ruhi ÖZDEMİR’in anneleri; Satı Özdemir vefat etmiştir. Cenazesi bugün Okçular Köyü Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Okçular Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

ZEHRA KARTAL

Sümer Mahallesi halkından, Merhum Mevlüt KARTAL’ın eşi, Hidayet KARTAL ve Messide NALBANT’ın anneleri; Zehra KArtal vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sümer merkez Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

İSMAİL AKTAŞ

Ayşe AKTAŞ’ın eşi, Merve ve Elif Sena AKTAŞ, Hilal Nur ÜNAL’ın babaları, Hasan AKTAŞ, Hatice ÖZAY’ın kardeşleri, Sayıştay Daire Başkanı; İsmail Aktaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün Paşaköy Eniştebey Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mezarlığına defnedilecektir.

FERİDE SUGEÇTİ

Cenazesi Karabük Yenice merkez mezarlığına defnedilecektir.

CEBRAİL ÇIĞRILI

Gerede İlçesi Samat Köyü halkından; Cebrail Çığrılı vefat etmiştir. Cenazesi bugün köy mezarlığına defnedilecektir.

HACER KALİNCİK

Cenazesi bugün Devrek merkez mezarlığına defnedilecektir.


Editör: K. CAN