Bolu'da vefat edenler

Allah'tan rahmet kederli ailelerine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Bolu'da vefat edenler
1.07.2021 - 10:38
Haber Merkezi

MELEK KONUK

Tekke Bozarmut Köyü halkından, Merhum Hüseyin KONUK’un eşi, Melek BİLİR, Hüseyin ve İsmail KONUK’un anneleri; Melek Konuk vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:30 da Tekke Bozarmut Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

YILMAZ YİRMİLİ

Merhum Hüseyin ve Emine YİRMİLİ’nin oğulları, Solmaz YİRMİLİ’nin kardeşi, Lütfiye YİRMİLİ’nin eşi, Aydın ve Nihal YİRMİLİ, Türkan ve Ayhan KOCAALİ, Gülhan ve Cihan DİKMEN’in babaları; Yılmaz Yirmili vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:30 da Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

AFER ATALAY

Seben İlçesi Gerenözü Köyü halkından, Merhum Ahmet  ve Hatice ATALAY’ın oğulları, Emine ATALAY’ın eşi; Afer Atalay vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:30 da Seben Gerenözü Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

FATMA YÜCEL

Kırha Köyü halkından, Merhum Mevlüt YÜCEL’in eşi, Şerafettin, Saniye, Şeref, Safiye YÜCEL, Raziye TURHAN’ın anneleri; Fatma Yücel vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 13:30 da Kırha Köyü Mezarlığına defnedilecektir.


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız