Oğuzhan Özçelik ;Bu birlikteliği sürdürürsek başarı kaçınılmaz

Boluspor’da Ramazan Bayramı’nın 3’üncü gününde Karaçayır Tesisleri’nde bayramlaşma töreni düzenlendi.

Oğuzhan Özçelik ;Bu birlikteliği sürdürürsek başarı kaçınılmaz
5.05.2022 - 11:05
Güncelleme 5.05.2022 - 11:14
Haber Merkezi

Boluspor’da Ramazan Bayramı’nın 3’üncü gününde Karaçayır Tesisleri’nde bayramlaşma töreni düzenlendi.

7’den 77’ye Boluspor sevdalılarının tesislere akın ettiği törene; AK Parti İl Başkanı Suat Güner, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi aynı zamanda Boluspor Başkanı Oğuzhan Özçelik, Boluspor eski başkanları Yener Bandakçıoğlu, Emin Semercioğlu, Necdet Gören ve Necip Çarıkçı, teknik heyet, futbolcular, AK Parti İl Teşkilatı, Bolu Belediye Başkanvekili Tahsin Mert Karagöz, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir ile birçok taraftar katıldı.

“BU TAKIM DÜŞMEZ, DÜŞMEYECEKTİR”

Herkesin Ramazan Bayramı’nı kutlayarak konuşmasına başlayan Boluspor Başkanı Oğuzhan Özçelik, “Boluspor’da böyle geniş katılımlı bir tabloyu görmeyi özlemiştik. Boluspor, ona gönül veren herkesin takımıdır, bu şehrin ortak değeridir, kalbi Boluspor ile atanların sevdasıdır. Bizim tek hedef ve gayemiz takımımızı hak ettiği noktalara ulaştırmaktır. Bu sezon maalesef hedeflerimizin gerisinde kaldık. Play Off mücadelesi verirken sakatlıklar ve şansızlıklar nedeniyle bir anda alt sıralara düştük. Geçen hafta deplasmandaki Adanaspor galibiyeti ile biraz olsun nefes aldık ve son dört takımın üzerine çıktık. Kritik son üç maçımız kaldı. Bu maçlarımızı da kazanıp bu sezonu tamamlamak istiyoruz. Bizim düşme korkumuz yok. Bu takım kesinlikle düşmez, düşmeyecektir. Bundan en ufak şüphemiz yok. Şuan burada büyük bir birliktelik görüyorum. Bu birlikteliği muhafaza edip hem iyi günde hem de kötü günde sürdürürsek ulaşamayacağımız bir başarı yok. Buna yürekten inanıyorum” ifadelerini kullandı.

ESKİ BAŞKANLARDAN YENİ OĞUZHAN ÖZÇELİK’E TAM DESTEK

Eski başkanlar da yaptıkları konuşmada birlik ve beraberliğe dikkat çekerek maddi ve manevi her anlamda Boluspor’un ve yeni Başkan Oğuzhan Özçelik’in yanında olduklarını vurguladılar. Eski başkanların bu desteği büyük alkış aldı.


Editör: E. Candan