Vali Ümit gazetecilerle buluştu

Bolu Valisi Ahmet Ümit, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kentte görevli basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Vali Ümit gazetecilerle buluştu
11.01.2022 - 11:04
AA

Bolu Valisi Ahmet Ümit, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kentte görevli basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Bir otelde düzenlenen etkinlikte konuşan Ümit, basının, demokratik toplum içerisinde olmazsa olmaz mesleklerden olduğunu ifade etti.

Gazetecilerin anayasal zemin içerisinde, hukuki ortamda görevlerini yaptığını anlatan Ümit, "Toplumumuzun bilgi ihtiyacını gideriyorsunuz. 365 gün boyunca sizler ve bizler, toplumumuzun emrinde ve hizmetinde olan insanlar olarak bu görevleri yapıyoruz." dedi.

Vali Ümit, gazetecilerin çalışmalarını kolaylaştırma yönünde ellerinden geleni yaptıklarını belirterek, kentte görev yapan gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.


Editör: K. CAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nöbetçi Eczaneler

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız