Milliyetçi Hareket Partisi’nin Bolu İl Başkanı Ayhan Çelikkol tebrikleri kabul ediyor.

İlhan Durak’ın Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanlığı’ndan Bolu Belediye Başkanı Adayı olarak ayrılmasının ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin atadığı Ayhan Çelikkol makamında ziyaretleri kabul etmeye devam ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin  Bolu İl Başkanı Ayhan Çelikkol tebrikleri kabul ediyor.
1.02.2024 - 13:24
Güncelleme 1.02.2024 - 16:10
Kaynak: Haber Merkezi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından Bolu İl Başkanı olarak atanmasından sonra makamında tebrik ziyaretlerini kabul eden Ayhan Çelikkol, Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı Cihan Özkalem ve il yöneticilerini ağırladı. Özkalem ve MHP heyeti yeni atanan başkana hayırlı olsun temennisinde bulunarak hediye takdim etti.

Konuya ilişkin Özkalem, “Bilge Liderimiz, Türkmen beyimiz, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin takdirleriyle MHP Bolu İl Başkanlığı’na atanan Ayhan Çelikkol’a, Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı olarak yöneticilerimizle hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, hediye takdim ettik.  Ziyarette yeni atanan il başkanımızı tebrik ettik” dedi.

Ayhan Çelikkol’un geçmiş dönem Ülkü Ocakları Başkanı olarak görev yaptığını hatırlatan Özkalem, “Ayhan Çelikkol Başkanımız kendisi de geçmiş dönem Ülkü Ocakları Başkanı olarak görev yapmıştır. Bundan dolayı Ülkü Ocaklı bir MHP İl Başkanı olmaktan gurur duymasından dolayı milli ve manevi değerlere sahip ülkücülerin yetişmesi için her daim ülkü ocaklarımızın yanında olacağını söyledi” şeklinde konuştu.

 


Editör: S. Duygu Demirel

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız