İYİ Parti Bolu'da Belediye ve İl Genel Meclisi Aday Listeleri Belli Oldu !

İYİ Parti, 2024 yerel seçimleri öncesi Bolu Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi için aday listelerini duyurdu.

İYİ Parti Bolu'da Belediye ve İl Genel Meclisi Aday Listeleri Belli Oldu !
21.02.2024 - 15:30
Kaynak: Haber Merkezi

İYİ Parti, 2024 yerel seçimleri kapsamında Bolu Belediye Meclisi ve Bolu Merkez İlçe İl Genel Meclisi üyelikleri için aday listelerini kamuoyu ile paylaştı. Seçim stratejisini güçlü ve etkili bir temsil ile belirleyen parti, Bolu'da iddialı isimleri aday olarak gösterdi.

Bolu Belediye Meclisi üyeliği için belirlenen asil aday listesi, tecrübe ve yenilikçi vizyonu bir araya getiren isimlerden oluşuyor. Listede; Suat Orhan, Hasan Hakan, Türkan Şimşek, Bahadır Tandoğan, Ünal Arslan, Gülsemin Yurtseven, Tahsin Türk, Tamer Kandemir, Ahmet Bedir, Sibel Kocagözoğlu, Tolga Aytop, Yetiş Kılıç, Mehmet Eratlı, Havva Nur Çoban, Umut Şenduygu, Ahmet Şahin, Çağrı Sarp, Sema Gönül, Suat Güler, Yasemin Öz, Günhan Aydemir, Cem Oral, İsmail Karakanlı, Zafer Güler, Memnune Gençler, Ahmet Karakiraz, Kadir Güler, Mehmet Ali Gök gibi isimler yer alıyor. Kontenjan adayları ise Ahmet Karatepe, Fadime Gülen ve Fazıl Şolpan olarak belirlendi.

 

Bolu Merkez İlçe İl Genel Meclisi üyeliği için de İYİ Parti, seçim yarışına güçlü adaylarla giriyor. Hüseyin Cahit Özkalem, Yalçın Akman, Aydın Yılmaz, Nihat Can ve Sadri Akdoğan, Ufuk Güler isimleri, parti tarafından Bolu'nun çıkarlarını en iyi şekilde temsil edecek adaylar olarak seçildi.

İYİ Parti'nin Bolu'da belirlediği aday kadrosu, şehrin sosyal, ekonomik ve kültürel gelişimine katkıda bulunacak profilleri barındırıyor. Parti, yerel yönetimlerde etkin ve verimli bir yönetim anlayışı ile Bolu'nun geleceğine yön vermek istiyor.


Editör: S. Duygu Demirel

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız