Kıbrıscık Orman İşletme Müdürlüğü, 2023 ve 2024 Programlarını Değerlendirdi!

Kıbrıscık Orman İşletme Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen değerlendirme toplantısı, bölgedeki orman yönetimi konularında önemli bir değerlendirme fırsatı sundu.

Kıbrıscık Orman İşletme Müdürlüğü, 2023 ve 2024 Programlarını Değerlendirdi!
2.02.2024 - 13:36
Kaynak: Haber Merkezi

Bölge Müdürü Mahmut Şentürk'ün başkanlığında düzenlenen toplantı, Bölge Müdür Yardımcıları Yılmaz Yıldız ve Kemal Yıldız, Orman İdaresi ve Planlama Şube Müdürü Mevlüt Arslan, İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Nazif Öztürk, Silvikültür Şube Müdürü Hüseyin Şahiner, Makine ve İkmal Şube Müdürü Turgay Kağan, İşletme Müdürü Osman Özdemir, Müdür Yardımcısı ve İşletme Şeflerinin katılımıyla gerçekleşti.

İşletme Şefleri, toplantıda 2023 yılı program gerçekleşmeleri ile 2024 yılı programlarına dair detaylı sunumlar gerçekleştirdi. Toplantı, karşılıklı diyaloglarla ve interaktif bir şekilde geçti.

Ormanlarımızla ilgili yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri, toplantıda detaylı bir şekilde ele alındı. Katılımcılar, gelecek planlamalarda bu konuların göz önünde bulundurulması gerektiğine vurgu yaptı.

Bölge Müdürü Mahmut Şentürk, özellikle orman yangınlarıyla mücadele çalışmalarında gösterilen çaba nedeniyle İşletme Müdürlüğü personeline teşekkür etti. 2024 yılı programları için ise azami gayretin gösterilmesini istedi.

Karşılıklı iyi niyet ve başarılı bir yıl dilekleriyle sona eren toplantı, 2023 ve 2024 orman programlarına odaklanarak, bölgedeki orman yönetimi konularında önemli bir değerlendirme fırsatı sundu.


Editör: S. Duygu Demirel

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız