DEVA Partisi 2024 Yerel Seçimi Aday Listesi Belli Oldu !

DEVA Partisi, 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri öncesi Bolu'da belediye başkanı, belediye meclis üyeleri ve il genel meclis üyeleri aday listesini duyurdu.

DEVA Partisi 2024 Yerel Seçimi Aday Listesi Belli Oldu !
21.02.2024 - 14:11
Kaynak: Haber Merkezi

DEVA Partisi, 2024 yerel seçimleri için Bolu'daki aday listesini kamuoyu ile paylaştı. Belediye başkan adayı olarak Nadir Gürkan Yetkin'i öne çıkaran parti, belediye meclis üyesi adayları arasında Cihad Açıkgöz, Mustafa Canbaş ve Uğur Denizhan gibi isimleri kontenjan adayları olarak belirledi. Güngör Arslan, İsmail Tan Günal ve Ufkay Kadir Erker, parti için mecliste yer alacak diğer önemli isimler arasında.

DEVA Partisi'nin belediye meclisi için belirlediği aday listesi, Fatih Karabaş, Sertaç Günay, Suna Coşkun, Serdar İleri, Doğukan İnal, Şenol Örencik, Canan Koparan, Sinan Bahadır Özeniş, Enes Çamlıoğlu, Nazım Çilesiz, Murat Akdoğan, Mete Berkin Gürkan, Hakan Dikmen, Mehmet Kabakçıoğlu, Kadir Gürkan Dümelli, Emine Darıcı, Yunus Yıldırım, Serdal Kayrancıoğlu, Talha Aydın, Erol Çınar, Halil İbrahim Yaman, Emre Yaman, Bayram Koçarslan, Tamer Uludağ ve Emine Gölge'den oluşuyor. Bu geniş ve çeşitlilik gösteren kadro, DEVA Partisi'nin Bolu'daki tüm kesimlere hitap etme stratejisini yansıtıyor.

DEVA Partisi, il genel meclisi için de Ayhan Çetin, Aydın Bilgi, Recep Nuri Kaçmaz, Murat Akman, Sibel Güldemir ve Semiha Akdemir gibi isimleri aday göstererek, Bolu genelinde kapsamlı bir temsil hedefliyor. Bu adaylar, ilin çeşitli sorunlarına çözüm bulmak ve bölgenin kalkınmasına katkı sağlamak amacıyla seçildi.

DEVA Partisi'nin Bolu için belirlediği aday listesi, farklı alanlardan gelen, yenilikçi ve dinamik bireylerden oluşuyor. Parti, bu çeşitlilikle Bolu'nun sosyal, ekonomik ve kültürel ihtiyaçlarına yönelik geniş bir perspektif sunmayı amaçlıyor. Adaylar, Bolu'nun geleceğine yön verecek projelerde yer alacak.

DEVA Partisi'nin seçim stratejisi, Bolu'nun her bir bireyine ulaşarak, onların sesini duymak ve ihtiyaçlarına çözüm üretmek üzerine kurulu. Parti, aday listesinde yer alan tecrübeli ve yenilikçi isimlerle, Bolu'nun sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda kalkınmasını sağlamayı hedefliyor.


Editör: S. Duygu Demirel

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız