Özcan’ın iddaaları tek tek çürüyor

Geçtiğimiz günlerde Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünden bir çekim yaparak hizmet kalitesini eleştiren Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan paylaşımı nedeniyle bir çok eleştirinin odağı oldu.

Özcan’ın iddaaları tek tek çürüyor
22.03.2024 - 21:17
Kaynak: Haber Merkezi

Geçtiğimiz günlerde Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünden bir çekim yaparak hizmet kalitesini eleştiren Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan paylaşımı nedeniyle bir çok eleştirinin odağı olmuştu.

İl Sağlık Müdürlüğü’de resmi sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak kalite artışına dikkat çekti .

İl Sağlık Müdürlüğü paylaşımında şu ifalere yer verdi .

“Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanemiz, kaliteli hizmet sunumu ve son teknoloji cihazlarla donatılmış branşlarıyla ilimize başarıyla sağlık hizmeti sunmaktadır.

Bölgenin en nitelikli işlerini yapan hastanemiz Sağlık Bakanlığı ekipleri tarafından yapılan objektif değerlendirmede 95 puan almıştır. Kaliteli ve nitelikli hizmet vermesine bağlı oluşan  kalabalığı çözme amaçlı Sağlık Bakanlığımız tarafından 600 yataklı Şehir Hastanesi planlaması yapılmaktadır.

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanemiz, 2023 yılında 636.729 hastaya poliklinik hizmeti, 92.983 hastaya acil muayene ve 31.107 ameliyat hizmeti; 2024 yılının ilk 2 ayında (Ocak ve Şubat) ise 138.584 hastaya poliklinik hizmeti, 5886 ameliyat gerçekleştirilerek 16540 acil muayene hizmeti ile BOLU'ya  3. Basamak sağlık hizmeti vermiştir.

Merkezinde, çalışan ve hasta memnuniyetinin olduğu yönetim anlayışı ile hizmet veren hastanemizin görülen kalitesi; özverili çalışan akademisyenlerimiz, hekimlerimiz, sağlık çalışanlarımızın emekleri ile oluşmaktadır. Mevcut huzurlu çalışma ortamında hasta memnuniyetini ve teveccühünü kazanmış olan Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ailesine teşekkür ederiz.”


Editör: E. Candan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız