Bolu'da Vefat Edenler (23 Şubat 2024)

Vefat eden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet , yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Bolu'da Vefat Edenler (23 Şubat 2024)
23.02.2024 - 17:54
Kaynak: Haber Merkezi

FERİDUN ÖZKAYA

Seben İlçesi halkından, Hacer ÖZKAYA’nın eşi, Engin ve Belgin ÖZKAYA’nın babaları, emekli Maliye memuru; Feridun Özkaya vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Seben merkez Camii’nde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Seben merkez mezarlığına defnedilecektir.

SUAT ÇETİN

Merhum İsmail ÇETİN ve Şeref ÇETİN’in oğulları, Sema ÇETİN’in eşi, Simay ve Kubilay ÇETİN’in babaları, İbrahim ÇETİN, Safiye ASLANTÜRK’ün kardeşleri; Suat Çetin vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii’nde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Borazanlar mahalle mezarlığına defnedilecektir.

MEHMET KARAASLAN

Seben İlçesi Dedeler Köyü Güneşler Mahallesi halkından, merhume Firdevs KARAASLAN’ın eşi, Muhammet, Metin, Tekin KARAASLAN, Ayşe KAPTAN’ın babaları; Mehmet Karaaslan vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Seben merkez Camii’nde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Seben Dedeler Köyü Güneşler Mahallesi mezarlığına defnedilecektir.

Saat 11:00 da Aktaş Mahallesi Kızık Evi önünden otobüs kaldırılacaktır.

AZMİ TURAN

Çıkınlar Mahallesi halkından, merhum Turan TURAN’ın oğlu, Emine TURAN’ın eşi, Yüksel TURAN’ın ağabeyi, Mustafa TURAN, Aysel BİLGE, Aysun YAYLACI’nın babaları; Azmi Turan vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Aşağı Çıkınlar Camii’nde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Çıkınlar Mezarlığına defnedilecektir.


Editör: S. Duygu Demirel

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız