Bolu'da Vefat Edenler (19 Şubat 2024)

Vefat eden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet , yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Bolu'da Vefat Edenler (19 Şubat 2024)
19.02.2024 - 18:10
Kaynak: Haber Merkezi

MUHSİN ERTAŞ

Tekke Bozarmut Köyü halkından, Hanife ERTAŞ’ın oğlu, Hamide BİLEN, Rafiye GUDEN, Mahmut ERTAŞ, Şadiye ÖZDEMİR ve Aynur TUNA’nın kardeşleri, Kemal, Kenan, Ayşegül ve Emine ERTAŞ’ın babaları; Muhsin Ertaş vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazından sonra Tekke Bozarmut Köyü mezarlığına defnedilecektir.

Saat 10:30 da Uğur Mumcu Parkı yanından otobüs kaldırılacaktır.

AYŞE EROĞLU

Yeniakçakavak Köyü halkından, İtfaiye Müdürlüğü’nden emekli merhum Recep EROĞLU’nun eşi, Ali, Yusuf, Sebahattin, İsmail ve Bahattin EROĞLU’nun anneleri; Ayşe Eroğlu vefat etmiştir.

Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Yeniakçakavak Köyü mezarlığına defnedilecektir.

ABDULLAH ÇINAR

Tepecik Mahallesi halkından, Gülseren ÇINAR’ın eşi, İbrahim, Uğur, Mustafa ve merhum Tacettin ÇINAR, Asiye DOĞULUER’in babaları, Bolu Belediyesi’nden emekli; Abdullah Çınar vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Tepecik Mahallesi Camii’nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mezarlığına defnedilecektir.

MAKBULE TATAŞ

Karacasu Beldesi halkından, Seyithan TATAŞ’ın eşi, Cihat, Sinan, Fatih, Adem, Ömer TATAŞ, Tuba TABAĞ’ın anneleri, Özcan TABAĞ’ın kayınvalidesi; Makbule Tataş vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Karacasu Santral Camii’nde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Karacasu merkez mezarlığına defnedilecektir.

ALİ RIZA KALAYCI

Mengen İlçesi Babahızır Köyü halkından, Hülya KALAYCI’nın eşi, Ender, Engin ve Nadir KALAYCI’nın babaları, Damla BAYLAN KALAYCI’nın kayınbabası; Ali Rıza Kalaycı vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazından sonra Mengen Babahızır Köyü mezarlığına defnedilecektir.


Editör: S. Duygu Demirel

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Biz Bolulular (www.bizbolulular.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız